Lorem ipsum dolor sit, consectetur iscing sed diam nonummy nibh euismo Lorem ipsum dolor sit, consectetur

@my_wedding_day

Wedding Details

Sunday, 05 November 2017
2:00 PM – 3:30 PM
Mas Montagnette,
198 West 21th Street, NY

+1 843-853-1810

Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram
  •  Zaplanuj ślub w stylu “Slow”
Darmowy Lookbok. Wesele w stylu slow wedding

Hej! Z tej strony Małgosia!

A może by tak zatrzymać się i pomyśleć o tym co tak naprawdę jest ważne? Dlaczego świętujecie z najbliższymi ten dzień? Jak powinien według was wyglądać dzień waszego ślubu i wesela? Jeśli macie w głowie choć kilka takich myśli musicie zapoznać się z coraz bardziej popularnym, jednak nadal w niektórych miejscach średnio odkrytym pojęciem “slow wedding”.

W dosłownym tłumaczeniu to “wolne wesele (wolny ślub)”, jednak nie do końca o takie chodzi, ale coś w tym jest ????

“Slow Wedding” to uroczystość która płynie swoim rytmem, totalnie na luzie, bez zbędnej bieganiny i myśli typu “zastaw się, a postaw się”. To celebrowanie czasu z najbliższymi, uśmiech, miłość, szczęście, a także chwila dla siebie. Dla każdego z nas dokładne pojęcie “slow wedding” będzie znaczyło delikatnie co innego, dlatego też bardziej powinno zostać to nazwane ideą, a nie stylem ???? Najważniejsze jest to aby zwolnić, przemyśleć sobie jak widzielibyście taką typowo waszą uroczystość, oraz jakie elementy powinna ona zawierać? Co jest ważne w organizacji ślubu w idei “slow wedding”? WY! Wasze przekonania i marzenia. Nie to co wypada! Odrzucamy na bok przekonania typu “co powie ciocia”, czy “chce mieć lepsze wesele niż kuzynka z Podlasia”.

Chcę cię dzisiaj wprowadzić w ten klimat i zachęcić do stworzenia własnej uroczystości w rytmie “slow”. Stworzyłam lookbook z przepisem i inspiracjami na udany “slow wedding”. Jesteś ciekawa?

Dlaczego warto zorganizować uroczystość w idei “Slow wedding”?

❤ “Slow wedding” pozwoli Wam cieszyć się chwilą i celebrować czas z najbliższymi.

❤ Postępując w zgodzie z samym sobą przeżyjecie ten dzień tak jak zawsze marzyliście.

❤ “Slow wedding” to niesztampowa uroczystość, odbiegająca od utartych schematów. Idealnie odnajdą się w niej ci, którzy wybierają na codzień alternatywne rozwiązania.

❤ Uroczystość w stylu “slow” pomoże wam w pokazaniu swojej oryginalności i niebanalnych pomysłów na swoje wesele.

❤ To dobry pomysł dla miłośników naturalnych klimatów i bliskości natury.

Pamiętajcie, że wasz nastrój i atmosfera panująca podczas uroczystości zależy od was. Nikt nie ma wpływu na wasze samopoczucie i wasze wybory jak wy sami.

Miejsce dla takich jak my!

Jeżeli chcecie wiedzieć więcej o idei “slow wedding” i uważacie, że jest to wasz klimat. Zapraszam serdecznie do grupy na Facebooku, która zrzesza miłośników przyjęć w rytmie “slow”. Znajdziecie tam wiele ciekawy porad, inspiracje oraz usługodawców, którym nie jest obca ta idea.

Slow Wedding, Elopement Wedding Polska

Kim jestem?

Małgorzata Ceniak - Chuchro - Wedding Planner

Jestem certyfikowanym wedding plannerem, miłośniczką niestandardowych ślubów. Inspiruję i pomagam narzeczonym, aby ten najpiękniejszy dzień w ich życiu był niezapomnianym i autentycznym przeżyciem. Bez sztampy, w tylu „slow wedding”.
Jestem Waszą dobrą duszą i wsparciem nie tylko w tym najważniejszym dniu, ale również przed. Jestem przewodnikiem i Waszym przyjacielem do którego możecie się zwrócić ze wszystkim. Dzięki czemu bezstresowo i w spokoju spędzicie ten wyjątkowy czas z najbliższymi niczym się nie przejmując.

 

Pobierz darmowy lookbook i zaplanuj ślub w stylu “Slow wedding”

Wypełnij poniższy formularz, a my prześlemy ci dostęp do lookbooka mailem.

error: