Oferta

Mam świadomość, że każda uroczystość posiada swój niepowtarzalny charakter oraz duszę dlatego moja oferta może być dostosowana specjalnie do Państwa potrzeb. Zapraszam serdecznie do kontaktu. Ustalimy na czym Państwu zależy, oraz jakie mają Państwo oczekiwania, a także jak chcecie spędzić ten piękny dzień. Takie pierwsze spotkanie jest bardzo ważne, mogę poznać Państwa, Wasze oczekiwania i klimaty. Może odbyć się „na żywo” jak i wirtualne (wideorozmowa). Z przyjemnością odpowiem na Państwa pytania i rozwieję wszelkie wątpliwości.


Ślub Symboliczny

Czy marzyła Wam się kiedyś ceremonia która jest w 100% taka jaką sobie wymarzyliście? Płynąca swoim rytmem, naturalna i piękna z cudownymi własnymi przysięgami? A może ślub się odbył, a wesele przesunięte jest na inny termin, lub wzięliście ślub za granicą, wyprawiacie wesele dla bliskich w Polsce i chcecie przeżyć to jeszcze raz? A może zbliża się pełna rocznica ślubu? Do wszystkich was skierowana jest właśnie ta usługa. Organizuję, oraz udzielam ślubów symbolicznych waszych marzeń! Skrupulatnie pracując nad tekstem, mową, dynamiką dostosowaną idealnie do waszych temperamentów tworzę niezwykłą i wzruszającą ceremonię, którą to wasi goście będą wspominać długie lata!


Kompleksowa organizacja ślubu i wesela z koordynacją

Tą ofertę kierujemy do par które chcą powierzyć specjaliście organizacje ślubu i wesela w całości – od początku do samego końca. W ramach współpracy otrzymują Państwo moje pełne wsparcie zaczynając od początku organizacji, aż do samego dnia uroczystości, kontrolując jej przebieg, tak abyście mogli Państwo dobrze się bawić i mieć spokojną głowę, pozostawiając kontakt z podwykonawcami, oraz rozwiązywanie napotkanych problemów mnie .


Częściowa organizacja i koordynacja

Oferta jest idealna dla Par, które podjęły się organizacji swojego wymarzonego dnia, natomiast w trakcie przygotowań potrzebują wsparcia w niektórych elementach. Mogę wtedy poprowadzić dalszy proces planowania, zadbam o wszystkie szczegóły, oraz dopilnuję całej uroczystości.


Koordynacja ślubu i wesela

Ofertę wybierają pary, które zdecydowały się na pełną organizację swojego ślubu, natomiast chcąc się na nim poczuć swobodnie, mając świadomość tego, że mają u boku specjalistę, który będzie pośrednikiem między podwykonawcami, oraz dopilnuje wszystkiego z dbałością o każdy szczegół, z ustalonym wcześniej scenariuszem wesela.


Konsultacje dla narzeczonych

Są to indywidualne, lub prowadzone w grupach kameralnych spotkania dla narzeczonych, którzy potrzebują konsultacji konsultantki ślubnej. Na spotkaniu przedstawię Państwu ciekawe informacje dotyczące organizacji ślubu i wesela, stworzymy także wspólnie plan działania, scenariusz, przejrzymy trendy ślubne, omówimy menu weselne, pomogę Państwu w organizacji całej logistyki transportowej i noclegowej, oraz odpowiem na każde Państwa pytanie.


Jaki jest koszt takiej współpracy? W głównej mierze cena zależy od ilości wykonywanej pracy aby sprostać Państwa wymaganiom. Każda z par posiada swoją wyjątkową wizję tego dnia. Cena zależy od tej wizji, ilości gości, rodzaju i czasu uroczystości. Dlatego dla każdego z Państwa oferta zostaje indywidualnie dobrana i wyceniona, tak aby w najmniejszym szczególne spełnić Państwa marzenia.

Zapraszamy do kontaktu mailowego biuro@pastelowyslub.pl lub przez fanpage Facebook