Oferta

Mam świadomość, że każda uroczystość posiada swój niepowtarzalny charakter oraz duszę dlatego moja oferta może być dostosowana specjalnie do Państwa potrzeb. Zapraszam serdecznie do kontaktu. Ustalimy na czym Państwu zależy, oraz jakie mają Państwo oczekiwania, a także jak chcecie spędzić ten piękny dzień. Takie pierwsze spotkanie jest bardzo ważne, mogę poznać Państwa, Wasze oczekiwania i klimaty. Może odbyć się „na żywo” jak i wirtualne (wideorozmowa). Z przyjemnością odpowiem na Państwa pytania i rozwieję wszelkie wątpliwości.


Kompleksowa organizacja ślubu i wesela

Jeśli chcecie powierzyć specjaliście organizacje ślubu i wesela w całości – od początku do samego końca ta oferta jest dwa Was! 🙂
Dowiedz się więcej w tym miejscu.


Koordynacja ślubu i wesela

Jeśli prawie wszystkie elementy organizacji ślubu i wesela macie już za sobą, jednak cenicie sobie komfort i dopięcie wszystkich założeń w dniu ślubu i wesela, koniecznie skorzystajcie z tej oferty!
Więcej informacji tutaj.


Ślubna Akademia, Konsultacje, Rozmowy, Live na Social Media

Jeśli zajęliście się samodzielnym organizowaniem najpiękniejszego dnia w Waszym życiu, jednak chcielibyście zasięgnąć porad, stanęliście w miejscu i nie wiecie w którą stronę teraz, odezwijcie się do mnie! Z moją pomocą na pewno dacie sobie radę:)
Natomiast jeśli potrzebujecie jedynie kilku informacji lub inspiracji, zapraszam serdecznie na spotkania Ślubnej Akademii, lub Live`y w Naszych Social Mediach.
Najbliższe spotkania na Facebooku i Instagramie już od Listopada!


Jaki jest koszt takiej współpracy? W głównej mierze cena zależy od ilości wykonywanej pracy aby sprostać Państwa wymaganiom. Każda z par posiada swoją wyjątkową wizję tego dnia. Cena zależy od tej wizji, ilości gości, rodzaju i czasu uroczystości. Dlatego dla każdego z Państwa oferta zostaje indywidualnie dobrana i wyceniona, tak aby w najmniejszym szczególne spełnić Państwa marzenia.

Zapraszamy do kontaktu mailowego biuro@pastelowyslub.pl lub przez fanpage Facebook