Referencje

Każda uroczystość i wydarzenie jest dla mnie niezwykle ważne i każde z nich wspominam z dużym sentymentem. Z przyjemnością przedstawiam wam swoje referencje. Część z nich sprawdzić możecie w opiniach na facebooku.

„Malgosia zorganizowała ślub Naszych marzeń! Sprawiła, że czerpałam z przygotowań ogromną przyjemność ! Była ze mną od samego początku do samego końca. Uwielbiam ją za to! ❤️ Gosia widziała o co mi chodzi, co mi siedzi w głowie i, że bardzo nie chce standardowego wesela. I boooom! Takie było! Małgosiu, bardzo Ci dziękujemy za wszystko co dla Nas zrobiłeś! Za trzymanie mnie na duchu, za wsparcie i szycie sukienki w trakcie wesela! Za wszystko :* polecamy z całego serca ta dziewczyna to Anioł spełniająca marzenia! ❤️”

Natalia i Sławomir.

„Gdybym mogła tylko dać wyższa ocenę to nie byłoby to nic innego niż 1000/5! Nieoceniona pomoc Małgosi w dniu ślubu pozwoliła mi dopiąć wszysyko na ostatni guzik 😎 bez niej, jej wspaniałych pomysłów, super organizacji oraz wsparcia bylibyśmy daleko w lesie 😂 myśle, że każdy podczas organizacji ślubu powinien skorzystać nawet w minimalnym stopniu z pomocy Gosi, która zna tą branże jak własna kieszeń! 😁🥰”

Julita Lis – Chachuła

„Polecam… z całego serca. Co wyróżnia Gosię? Zaangażowanie, pomysłowość, wie na czym można przyoszczędzić i nie ma to wpływu na efekt końcowy …a wie na co wydać większą kwotę pieniędzy… Z jej pomocą nasza uroczystość była piękna… dopilnowała każdego szczegółu, kwiatka, świeczki… praca z nią to przyjemność:)swietnie negocjuje, zna się na tym co robi, a przede wszystkim to kocha… a to się czuje..😍🥰😍🥰Ciesze się, że na nią trafiłam… ✨✨❤️❤️👏👏👏👏 ”

Urszula Jurkiewicz.

„Co prawda nie korzystaliśmy z usługi wedding planningu a „jedynie” z usługi koordynacji dnia Ślubu, natomiast ilość pomocy, porad i wsparcia jaką otrzymywaliśmy od Małgosia przed samym dniem ślubu jest nieoceniona. Małgosia błyskawicznie odpisuje na wiadomości, ma nieograniczone pokłady cierpliwości, jest rzeczowa i konkretna, a jednocześnie przesympatyczna. Do tego prowadzi bardzo ciekawe live’y na IG 😉 oraz była nie tylko dla nas, ale pewnie dla wielu innych par, kompendium wiedzy i oparciem w organizacji ślubu w czasach pandemii i związanych z nią obostrzeń i problemów.”

Dagny Lietz

„Z ogromną przyjemnością polecamy skorzystać z usług Małgosi w każdym zakresie 💕 nieoceniona pomoc i wsparcie od tej cudownej osoby pełnej pasji jest bezcenna w tym najważniejszym dniu 💕 jeszcze raz dziękujemy!”

Sylwia i Konrad Lisowicz

„Głowa pełna pomysłów + perfekcjonizm + cierpliwość = Gosia
To człowiek orkiestra!
Starannie zbiera elementy ślubnej układanki i spina je wszystkie ze sobą, a przy tym to oaza spokoju ❤️
Dzięki niej, mamy z mężem wspaniałą pamiątkę! Piękne zdjęcia i film z sesji którą od A do Z zorganizowała ONA. ”

Monika i Marek.

„Miałam okazje przyglądać się organizacji Małgosi, jestem pełna podziwu jak doskonale dobiera osoby, które spełnia oczekiwania przyszłej Pary Młodej✨ Małgosia ma wspaniała cechę osobowości, która uwielbiam w ludziach, potrafi słuchać✨Poznaje przez to oczekiwania, dodaje swoje znakomite pomysły i tym samym spełnia marzenia o doskonałym ślubie i przyjęciu ✨ Jest perfekcyjna we wszystkim co robi i nie boi się wyzwań 🤩😊Polecam z całego ❤️”

Justyna

„Małgosię poznałem kilka lat temu, spotykaliśmy się przy różnych okazjach w terenie z którego prywatnie pochodzimy. Z upływem lat nasze drogi ułożyły się i prywatnie i zawodowo. Ja zajmuję się oprawą muzyczną przyjęć natomiast Gosia planuje je w najdrobniejszym calu. Każde przyjęcie pilotowane przez Pastelowy Ślub to wydarzenie roku! Goście zachwyceni, pełen profesjonalizm, a ponad to mega współpraca bez znaków zapytania! Małgosia zna etykietę i podąża za aktualnymi trendami co daje receptę na sukces. Polecam w 100 %. Jeśli wciąż poszukujecie idealnej koordynatorki Waszego wyjątkowego dnia to nie ma już nad czym się zastanawiać! Pastelowy Ślub to jest to : )”

Kacper

„Super atmosfera, otwarta; możliwość zadawania pytań, luźnie spotkanie, na którym można uzyskać wiedzę, którą można wykorzystać w praktyce. Nie zakłamywane ofert; rozwianie wątpliwości”

Angelika Uczestniczka ślubnej Akademii, przyszła Panna Młoda

„Świetne spotkanie, inspirujące i uczące 🙂 Pani Małgosiu – cieszę się, że zdecydowałam się na współpracę z Panią, bo widzę, że ślub i wesela to Pani pasja i robi to Pani od serca”

Sylwia B. Uczestniczka ślubnej Akademii, klientka, przyszła Panna Młoda

„Fantastyczne spotkanie – pełne luzu oraz inspirujących kobiet, w fajnym, sympatyczny i kameralnym gronie”

Marta Uczestniczka Ślubnej Akademii, przyszła Panna Młoda

„Świetne spotkanie, prowadzone w kameralnej atmosferze, ale z mega profesjonalnymi i przydatnymi informacjami. Z chęcią przyjdę raz jeszcze i polecę swoim koleżankom.”

Ewa Uczestniczka Ślubnej Akademii, przyszła Panna Młoda