Lorem ipsum dolor sit, consectetur iscing sed diam nonummy nibh euismo Lorem ipsum dolor sit, consectetur

@my_wedding_day

Wedding Details

Sunday, 05 November 2017
2:00 PM – 3:30 PM
Mas Montagnette,
198 West 21th Street, NY

+1 843-853-1810

Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram
  •  Ślubne porady   •  Trendy na 2023 rok: najmodniejsze dekoracje ślubne

Trendy na 2023 rok: najmodniejsze dekoracje ślubne

W dzisiejszym poście poznacie trendy w dekoracjach ślubnych, które będą królować w 2023 roku! Poniżej znajdziecie kilka propozycji – od minimalistycznych i eleganckich, po totalnie szalone! Mam nadzieję, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie 🙂

Minimalizm

Fanki minimalizmu zapewne ucieszą się z informacji, że ten trend utrzyma się na pewno w nadchodzącym sezonie ślubnym. Kolejny rok podążamy zasadą “less is more”. Idealną kolorystą będą różne odcienie bieli, beżu lub śmietanki.
Stawiamy na niewielkie kompozycje kwiatowe w stonowanych odcieniach, świeczki stołowe w podobnych kolorach i minimalistycznych świecznikach.
Polecamy materiałowe serwetki, złożone klasyczne (w prostokąt), ułożone na talerzu. W minimalistycznych dekoracjach zdecydowanie stawiamy na jakość, a nie ilość. Stoły weselne z taką dekoracją są bardzo czyste, aby zachować taki efekt, rekomendujemy aby przekąski serwowane były w bufetach, natomiast ciepłe potrawy powinny być serwowane do stołu.

Ślub w stylu Bidgertonów

Któż nie widział lub nie słyszał o tym dwusezonowym serialu na Netflix? Serial opowiada historię arystokratycznej rodziny z Anglii w erze regencji, lata 10′ XIX wieku. Oznacza to wystawne bale, barwne i eleganckie stroje. Oczywiście w serialu jest mnóstwo intryg, tajemnic i zakazanych miłości. Natomiast my skupimy się właśnie na tej wizualnej stronie. Od czasu emisji totalnym hitem jest organizacja ślubu w stylu Bridgertonów! Królują tutaj pastelowe kolory, oraz królewski błękit! Przy tej dekoracji zdecydowanie stawiamy na duże ilości kwiatów! Okwiecone łuki w miejscu ślubu w plenerze, oraz kwieciste kompozycje kwiatowe na stołach. Idealnie zagra tutaj złoto jako dodatek w świecznikach lub wazonach (koniecznie stare, królewskie). Miejscem idealnie panującym do tego klimatu są pałace lub dworki. Koniecznie z kryształowymi żyrandolami.

Ślub pełen kolorów

Od kiedy pamiętam, w branży ślubnej brakowało mi koloru! Na szczęście nadchodzi czas, w którym kolory wchodzą “na salony”! Możemy postawić na totalne szaleństwo i zdecydować się na mix wielu mocnych kolorów (pamiętajcie aby zatrudnić osobę, która w odpowiedni sposób wam to poskłada!), lub postawić na delikatne pastele i wybrać jeden mocniejszy kolor przewodni. Elementem kolorowych dekoracji mogą być kwiaty, świece, kolorowe obrusy, lub serwetki. Możemy mieszać je na bardzo wiele sposobów.

Eklektyzm!

Jeśli jesteśmy już przy kolorach i ich mieszaniu, nie sposób nie wspomnieć o najnowszym trendzie w dekoracji! Eklektyzm w dekoracjach ślubnych cechuje się mieszaniem styli, które do niedawna narzucały nam konkretne zasady dekoracji. Aktualnie możemy wymieszać ze sobą styl glamour z elementami boho. Użyć w na jednym stole kilku świeczniki kryształowe i mosiężne. A całość uatrakcyjnić kolorowym obrusem i kwiatami. Pamiętajcie jednak o tym, że granica między idealnym efektem, a przedobrzeniem jest tutaj bardzo cienka! Zainwestujcie więc w specjalistę (kreatywną osobę), który poskłada wam wszystkie wasze eklektyczne pomysły w całość, która wbrew pozorom – nie będzie się ze sobą “gryzła”.

Wesele w stylu dico!

Uwielbiam ten klimat! Kule dyskotekowe, neonowe napisy, hologramowe ścianki to zdecydowanie te rzeczy, bez których nie da się obejść w planowaniu dekoracji!!

No i oczywiście kolory! Jest to styl dla odważnych, lubiących nieco odczarować weselną klasykę. Klimat disco możemy uzyskać również poprzez muzykę, która jest idealną alternatywą do polskiego disco – polo 🙂

Podwieszane elementy

Coraz większą popularnością cieszą się podwieszane elementy dekoracji. Kolorowe “Chmurki”, lub kwietne kompozycje zwisające z sufitu zagoszczą również w dekoracjach ślubnych w 2023 roku. Idealnie sprawdzą się one we wszelkiego rodzaju obiektach, które mają wysoki sufit, lub na przykład w namiotach jako dekoracja jego górnej części.

Autentyczność

Tak – jestem monotematyczna. Ciągle powtarzam o autentyczności. Ale to jest tak bardzo ważne, że nie sposób o tym wspomnieć! Pamiętajcie! Trendy trendami, natomiast tego dnia pamiętajcie o sobie! Wybierzecie dekoracje, które są najbliższe waszemu sercu! Zorganizujcie ślub w takim klimacie w jakim będziecie czuć się najlepiej, z ludźmi na których najbardziej wam zależy!

A po większą ilość inspiracji i informacji zapraszam Was na mojego faceboooka i instragrama!

error: