Lorem ipsum dolor sit, consectetur iscing sed diam nonummy nibh euismo Lorem ipsum dolor sit, consectetur

@my_wedding_day

Wedding Details

Sunday, 05 November 2017
2:00 PM – 3:30 PM
Mas Montagnette,
198 West 21th Street, NY

+1 843-853-1810

Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram
Image Alt

Koordynacja ślubu i wesela

Gdy w dniu ślubu chcecie mieć wszystko pod kontrolą

Marzycie o spokojnych przygotowaniach do ślubu i wesela? Na celebrowaniu tych ulotnych chwil z najbliższymi?
Wyobraźcie sobie, że wstajecie rano, zjadacie pyszne śniadanie, a następnie powoli i przede wszystkim w spokoju rozpoczynacie swoje przygotowania do ślubu i wesela. Wiecie jak będzie on przebiegał, co macie robić. Na bieżąco dostajecie wiadomości, że wszystko jest pod kontrolą. Ponieważ nad wszystkim czuwa koordynator ślubu i wesela.

Jak wygląda współpraca?

Współpracę dzielimy na dwie części.
Pierwszą częścią są dziesięciogodzinne konsultacje, podczas których omawiamy wszystko co do tej pory udało wam się zorganizować samodzielne, a w czym jeszcze potrzebujecie pomocy. Podczas tych spotkań rekomendujemy wam odpowiednie firmy i wykonawców, oraz doradzamy w wielu kwestiach – dostosowanych do tego czego aktualnie potrzebujecie. Tworzymy wspólnie tablicę inspiracji, którą przekażecie firmie dekorującej. Następnie zapisujemy w harmonogramie zakres przygotowań podzielony na miesiące aż do dnia ślubu. Na tym etapie otrzymujecie od nas dostęp do materiałów, które ułatwią samodzielną organizację.

Druga część rozpoczyna się na kilka tygodni przed koordynacją ślubu i wesela. Następuje pierwsze spotkanie z koordynatorem, z którym ustalane są wszelkie szczegóły ślubu i wesela. Następnie tworzymy dla was scenariusz dnia ślubu i wesela zawierający wszelkie najważniejsze wydarzenia tego dnia rozpisane na godziny. Gdy jest on gotowy przejmujemy na siebie kontakt z wykonawcami i kontynuujemy przygotowania do koordynacji! W dniu ślubu koordynator jest z wami od momentu przyjazdu pierwszych wykonawców na salę, aż do późnych godzin wieczornych. Wszystko zawsze skrupulatnie omawiamy, tak abyście byli spokojni i cieszyli się tym dniem!

W dniu ślubu dopilnujemy, aby wszystko szło zgodnie z założonym harmonogramem, szybko reagując na to co się dzieje dookoła.
Zatroszczymy się o spokojny przebieg wesela i wysoką jakość świadczonych usług przez współpracujących z nam wykonawców.

Co nas wyróżnia?

  • Jako jedyni posiadamy tak rozbudowaną usługę koordynacji ślubu i wesela.
  • Koordynujemy śluby i wesela w języku polskim, angielskim i niemieckim.
  • Konsultacje rozkładamy na kilka spotkań, które mogą odbyć się online lub na żywo w naszym biurze.
  • Jesteśmy otwarci na współpracę i zaangażowani! Do każdego podchodzimy przyjaźnie – również do wykonawców i firm, które pracują w dniu ślubu.

Najczęstsze pytania

Poniżej prezentujemy Wam odpowiedzi na najczęściej zadawane przed Was pytania, jeśli nasuwają Wam się jakieś – może właśnie tutaj znajdziecie odpowiedź. Jeśli nie – zapraszamy do kontaktu!

Czy potrzebny mi koordynator?

Jeśli dobrze czujecie się wtedy, gdy macie wszystko pod kontrolą i nie lubicie być zaskakiwani w sytuacjach gdzie często emocje biorą górę to zdecydowanie usługa koordynacji dnia ślubu i wesela jest dla was. Koordynator zdejmuje z barków cały stres i ciężar odpowiedzialności za mnóstwo rzeczy tego dnia. Dzięki temu macie możliwość pobawić się na własnym weselu.

W jaki sposób możemy nawiązać współpracę?

Koniecznie napiszcie do nas maila! Spotkamy się i porozmawiamy! Już nie możemy się doczekać, aż was poznamy!

Jesteście zainteresowani koordynacją ślubu
i wesela?

Potrzebujesz czegoś innego?

Sprawdź nasze pozostałe oferty!

Kompleksowa organizacja ślubu i wesela

Chcecie bez zbędnej bieganiny świętować ten dzień z najbliższymi o nic się nie martwiąc! Koniecznie zastanówcie się nad wynajęciem Koordynatora dnia ślubu i wesela! Po więcej informacji zajrzyjcie tutaj.

Małgorzata Ceniak - Chuchro prowadzi Ślubną Akademię

Konsultacje dla narzeczonych

Podjęliście się samodzielnej organizacji ślubu i wesela, jednak potrzebujecie wsparcia, porad w kolejnych etapach przygotowań? A może brakuje Wam pomysłu na aranżację waszego wesela, lub potrzebujecie polecenia konkretnych podwykonawców? Koniecznie sprawdźcie naszą ofertę konsultacji i ślubnych spotkań!

Nie czekajcie dłużej! Odezwijcie się do nas!

Przygotujemy dla ciebie ofertę.

Jeśli chcecie nas bliżej poznać i dowiedzieć się więcej szczegółów na temat naszej oferty zapraszamy do kontaktu!
Odpowiemy na wasze pytanie w ciągu 24 godzin 🙂


    error: