Lorem ipsum dolor sit, consectetur iscing sed diam nonummy nibh euismo Lorem ipsum dolor sit, consectetur

@my_wedding_day

Wedding Details

Sunday, 05 November 2017
2:00 PM – 3:30 PM
Mas Montagnette,
198 West 21th Street, NY

+1 843-853-1810

Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram

Pastelowy Ślub Wedding Planner — Szczecin

Oferta koordynacji wesela, wesele w plenerze

Kompleksowa organizacja ślubu i wesela

Ta oferta to nasz Bestseller

Organizacja wesela jest trudnym i stresującym i czasochłonnym zadaniem.

Współpracując przed tym dniem ze mną, możecie liczyć na moje doświadczenie,  wiedzę, oraz kreatywność. Jako certyfikowany wedding planner przeprowadzę was przez cały proces organizacji ślubu i wesela. Zwrócę uwagę na niezwykle ważne, ale również problematyczne elementy organizacji. Bazując na doświadczeniu układam i dopilnowuję każdy detal, tak aby wyszła z tego piękna, spójna, idealna w każdym calu uroczystość.

Co zawiera usługa kompleksowej organizacji ślubu i wesela?

W przypadku tej oferty zajmuję się wszystkimi elementami organizacji Waszej uroczystości, dzięki czemu nie musicie się martwić, czy cokolwiek wchodzi w skład moich obowiązków czy też nie.

W chwili gdy decydujecie się na taką formę współpracy, kluczowym jest umówienie się na pierwsze spotkanie. To właśnie w tym czasie poznajemy się, rozmawiamy o waszych marzeniach i planach na ten najpiękniejszy dzień w Waszym życiu. Ustalamy również zakres prac jakimi się zajmiemy.

Każda uroczystość ma swój piękny, niepowtarzalny charakter, dlatego oferta kompleksowej organizacji ślubu i wesela jest dostosowana indywidualnie. Poniżej znajdziecie kilka zagadnień którymi zajmujemy się podczas organizacji najpiękniejszego dnia w Waszych życiu.

W czym pomagamy?

 • Przygotowanie budżetu i kontrola płatności
 • Wyszukiwanie obiektów weselnych
 • Przygotowanie spójnego projektu uroczystości
 • Pomoc w wyborze atrakcji weselnych
 • Rekomendacja potrzebnych wykonawców
 • Wybór odpowiednich dekoratorów/florystów
 • Rekomendacja salonów sukien ślubnych
 • Nadzorowanie prac według harmonogramu
 • Pomoc we wszelkich formalnościach

Najczęstsze pytania

Poniżej prezentujemy Wam odpowiedzi na najczęściej zadawane przed Was pytania, jeśli nasuwają Wam się jakieś – może właśnie tutaj znajdziecie odpowiedź. Jeśli nie – zapraszamy do kontaktu!

Ile kosztuje taka usługa?

Ceny Kompleksowej Organizacji Ślubu i Wesela zaczynają się od 6500 zł. Koszt oferty zależy od wielu czynników i aspektów które poruszamy podczas naszego wspólnego pierwszego spotkania.

Kiedy najlepiej rozpocząć współpracę?

Współpracę z Nami możecie rozpocząć w zasadzie w każdym momencie. Jednak im wcześniej, tym lepiej. Wynika to między innymi z dostępnością wykonawców, ale również ograniczonej ilości terminów w naszej agencji.

Dlaczego macie ograniczoną ilość terminów?

Bardzo zależy nam na dobrej relacji z Naszymi klientami. Chcemy mieć dla Was odpowiednią ilość czasu, aby każdym zająć się indywidualnie. Często poświęcamy czas na spotkania i rozmowy telefoniczne na różne tematy. Dla Nas zaufanie to podstawa, mamy świadomość, że buduje się ono również na podstawie długich rozmów. Niekoniecznie o ślubie 🙂

Dlaczego pierwsze spotkanie jest takie ważne?

We współpracy z wedding plannerem najważniejsze jest zaufanie. Ogromnie zależy mi na tym żeby moi przyszli klienci mieli możliwość poznać mnie i charakter mojej pracy. To na tej podstawie ostatecznie podejmujecie decyzje czy odpowiadam Wam i czy dobrze czujecie się w moim towarzystwie. W końcu to na moich barkach spoczywać będzie cały zakres przygotowań!

Czy jesteście w stanie zorganizować każdą uroczystość?

Najlepiej czujemy się w organizowaniu uroczystości w stylu „slow”. Kameralnych, naturalnych, organizowanych na własnych zasadach. Na celebrowaniu chwil z najbliższymi i ze świadomością po co tutaj jesteśmy. Koordynujemy wesela na maksymalnie 100 osób. Jeśli czujecie podobne klimaty, na pewno się dogadamy 🙂

Jak wygląda taka współpraca?

Współpracę zawsze rozpoczynamy od spotkania organizacyjnego. Następnie dostajecie od Nas dostęp do platformy internetowej w której znajdziecie wszystkie potrzebne narzędzia, do ułatwienia komunikacji między nami i organizacji tego dnia, a także harmonogram prac. Nic nie dzieje się bez Waszej zgody. Każda Wasza decyzja, wątpliwość jest dla mnie bardzo ważna. Wasze zdanie zawsze jest ostatnie. Współpraca przebiega w bardzo przyjaznej atmosferze, natomiast jakość usług na tym nie traci – zawsze są profesjonalne.

Jak wygląda rozliczenie z Tobą?

Płatność zawsze jest rozbijana na dogodne transze, które rozliczane są po każdym zakończonym etapie prac. Wszystko ustalane jest wcześniej, macie tą informacje również w umowie. Za każdą płatność otrzymujecie faktury – możecie czuć się z nami bezpiecznie 🙂

Masz inne pytania dotyczące
kompleksowej organizacji ślubu i wesela?

Potrzebujesz czegoś innego?

Sprawdź nasze pozostałe oferty!

Koordynacja dnia ślubu i wesela

Chcecie bez zbędnej bieganiny świętować ten dzień z najbliższymi o nic się nie martwiąc! Koniecznie zastanówcie się nad wynajęciem Koordynatora dnia ślubu i wesela! Po więcej informacji zajrzyjcie tutaj.

Małgorzata Ceniak - Chuchro prowadzi Ślubną Akademię

Ślubna Akademia, konsultacje dla narzeczonych

Jeśli chcielibyście skorzystać w darmowych porad, przydatnych informacji w zakresie samodzielnej organizacji ślubu i wesela, lub chcielibyście skorzystać z krótkich konsultacji dla par, zerknijcie tutaj!

Poproś o ofertę kompleksowej organizacji ślubu i wesela

Zapraszamy do niezobowiązującej rozmowy.

Jeśli chcecie nas bliżej poznać i dowiedzieć się więcej szczegółów na temat naszej oferty zachęcamy do kontaktu. Zadzwońcie lub skorzystajcie z formularza obok.
  error: