Lorem ipsum dolor sit, consectetur iscing sed diam nonummy nibh euismo Lorem ipsum dolor sit, consectetur

@my_wedding_day

Wedding Details

Sunday, 05 November 2017
2:00 PM – 3:30 PM
Mas Montagnette,
198 West 21th Street, NY

+1 843-853-1810

Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram

Kompleksowa organizacja ślubów i wesel

Ta oferta to nasz Bestseller!

Organizacja ślubu i wesela, to często stresujące i czasochłonne wyzwanie. Warto oddać je w ręce profesjonalistów, którzy zadbają o każdy najmniejszy szczegół uroczystości, tworząc z niej wyjątkową całość.
Współpracując z nami, możecie liczyć na wieloletnie doświadczenie, wiedzę, kreatywność i profesjonalizm. Stawiamy na jakość, jednocześnie dbając o Wasz komfort i o to abyście tego dnia po prostu czuli się sobą.
Ściągamy z was wszelkie obowiązki, a co za tym stres związany z organizacją wesela.

Dbając o każdy detal i spełniając Wasze marzenia tworzymy piękną i spójną w każdym calu uroczystość. Jedyną i wyjątkową.
Po prostu Waszą 💕

Co zawiera usługa kompleksowej organizacji ślubu i wesela?

Towarzyszymy wam na spotkaniach, przymiarkach sukni ślubnej, oraz degustacjach.
Planujemy całą logistykę przyjęcia, doradzamy w wyborze odpowiednich dekoracji ślubnych, pośredniczymy w kontakcie z wykonawcami.

W dniu ślubu dopilnujemy, aby wszystko szło zgodnie z założonym harmonogramem, natychmiastowo reagując na to co się dzieje dookoła.
Zatroszczymy się o spokojny przebieg wesela i wysoką jakość świadczonych usług przez współpracujących z nam wykonawców.

Co nas wyróżnia?

  • Stały kontakt – preferujemy różne formy kontaktu abyście w każdej chwili mogli się z nami skontaktować w ważnej sprawie, lub po prostu – żeby się wygadać.
  • Indywidualny dobór wykonawców – przykładamy należytą staranność w doborze odpowiednich wykonawców. Nie działamy na zasadach prowizji – każda z poleconych firm jest wam proponowana w przemyślany sposób, dostosowana do waszych wymagań i usposobienia. Weryfikujecie to na podstawie spotkań w których wspólnie uczestniczymy i wtedy podejmujecie decyzje.
  • Zaangażowanie – dbamy o wasz komfort i spokój. Nasza współpraca opiera się na zaufaniu. Często stajemy się w tym czasie bratnimi duszami Pary Młodej.
  • Indywidualne podejście – do każdej organizacji podchodzimy w sposób indywidualny. Nie działamy na utartych schematach, proponujemy nowe rozwiązania, jednocześnie stale się rozwijając.
  • Doświadczenie i pasja – z zaangażowaniem poznajemy branżę ślubną od ponad 8 lat pracując na wielu stanowiskach. Co roku bierzemy udział w najlepszych szkoleniach w Polsce, aby stale się rozwijać.

Najczęstsze pytania

Poniżej prezentujemy Wam odpowiedzi na najczęściej zadawane przed Was pytania, jeśli nasuwają Wam się jakieś – może właśnie tutaj znajdziecie odpowiedź. Jeśli nie – zapraszamy do kontaktu!

Ile kosztuje taka usługa?

Cenę kompleksowej organizacji i koordynacji ślubu i wesela zawsze ustalamy indywidualnie. Koszt oferty zależy od wielu czynników i aspektów które poruszamy podczas naszego wspólnego pierwszego spotkania. Najlepiej gdy odezwiecie się do nas, a my przygotujemy dla was indywidualną ofertę.
Płatność zawsze jest rozbijana na dogodne transze, które rozliczane są po każdym zakończonym etapie prac. Wszystko ustalane jest wcześniej, macie tą informacje również w umowie. Za każdą płatność otrzymujecie faktury – możecie czuć się z nami bezpiecznie 🙂

Czy obsługujecie pary międzynarodowe?

Oczywiście! Wiele z naszych Klientów to pary międzynarodowe, w związku z tym mamy duże doświadczenie w organizacji uroczystości międzynarodowych.
Organizujemy i koordynujemy wesela w języku polskim, angielskim i niemieckim!

Kiedy najlepiej rozpocząć współpracę?

Współpracę z Nami możecie rozpocząć w zasadzie w każdym momencie. Jednak im wcześniej, tym lepiej. Wynika to między innymi z dostępnością wykonawców, ale również ograniczonej ilości terminów w naszej agencji. Natomiast mamy ogromnie doświadczenie w organizacji ślubów i wesel “last minute”! 🙂

Jakie uroczystości najczęściej organizujecie?

Najczęściej organizujemy uroczystości w stylu “slow”, lubimy bardzo kameralne, butikowe przyjęcia. Uwielbiamy gdy Pary Młode w tym dniu są po prostu sobą, nieważne jaki jest styl wesela. W swoim portfolio mamy przyjęcia na 30, 50 oraz 120 – 150 osób w każdym ze styli! Podejście do organizacji jest dla Nas kluczowe 🙂

Jak wygląda taka współpraca?

Współpracę zawsze rozpoczynamy od spotkania organizacyjnego. Następnie dostajecie od Nas dostęp do platformy internetowej w której znajdziecie wszystkie potrzebne narzędzia, do ułatwienia komunikacji między nami i organizacji tego dnia, a także harmonogram prac. Nic nie dzieje się bez Waszej zgody. Każda Wasza decyzja, wątpliwość jest dla mnie bardzo ważna. Wasze zdanie zawsze jest ostatnie. Współpraca przebiega w bardzo przyjaznej atmosferze, natomiast jakość usług na tym nie traci – zawsze są profesjonalne.

Zapraszamy do kontaktu! Już
nie możemy się doczekać was poznamy!

Poszukujesz innej oferty?

Sprawdź nasze propozycje!

Koordynacja dnia ślubu i wesela

Marzycie, aby dzień ślubu i wesela chcecie przeżyć spokojnie, celebrując te chwile wraz z najbliższymi? Koniecznie zastanówcie się nad usługą koordynacji dnia ślubu i wesela! Więcej informacji znajdziecie w tej ofercie.

Małgorzata Ceniak - Chuchro prowadzi Ślubną Akademię

Ślubna Akademia, konsultacje dla narzeczonych

Jeśli chcielibyście skorzystać w darmowych porad, przydatnych informacji w zakresie samodzielnej organizacji ślubu i wesela, lub chcielibyście skorzystać z krótkich konsultacji dla par, zerknijcie tutaj!

Nie czekajcie dłużej - odezwijcie się do nas!

Przygotujemy dla was spersonalizowaną ofertę.

Jeśli chcecie poznać więcej szczegółów na temat powyższej oferty, zapraszamy do kontaktu! Odpowiemy na wszystkie wasze pytania w ciągu 24 godzin 🙂


    error: