Lorem ipsum dolor sit, consectetur iscing sed diam nonummy nibh euismo Lorem ipsum dolor sit, consectetur

@my_wedding_day

Wedding Details

Sunday, 05 November 2017
2:00 PM – 3:30 PM
Mas Montagnette,
198 West 21th Street, NY

+1 843-853-1810

Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram

Pastelowy Ślub Wedding Planner — Szczecin

Image Alt

Ślub humanistyczny

Piękna alternatywa do klasycznych ceremonii

Czy marzyła Wam się kiedyś ceremonia która jest w 100% taka jaką sobie wymarzyliście? Płynąca swoim tempem, naturalna i piękna z cudownymi własnymi przysięgami?

Jeśli tak –  ta oferta jest właśnie dla Was!

Ślub humanistyczny to spersonalizowana ceremonia zaślubin która może odbyć się wszędzie. Nad wodą, w górach, w ogrodzie – tam gdzie sobie wymarzycie! Jest ona dostosowana do Was samych, Waszych upodobań oraz osobowości. Skrupulatnie pracuję nad tekstem, scenariuszem uroczystości, mową, przysięgami oraz dynamiką dostosowaną idealnie do waszych temperamentów, tak aby stworzyć niezwykłą i wzruszającą ceremonię, którą to wasi goście będą wspominać długie lata!

Ślub humanistyczny skierowany jest do par które cenią sobie niezależność i niesztampowe wyjścia. Ślub humanistyczny mogą wziąć pary jednopłciowe, heteroseksualne, rozwodnicy, oraz pary międzynarodowe – zwłaszcza gdy przerażają Was sprawy formalne. Tu nie musicie martwić się o nic 🙂

``Mistrz Ceremonii nie tylko udzieli Wam ślubu. Będzie Waszym opiekunem
oraz dobrym doradcą w sprawach około ślubnych. Wesprze oraz doradzi - otoczy opieką``

Jak to wygląda w praktyce?

Już od początku współpracy zostajecie otoczeni opieką. Celebrant który udzieli Wam ślubu i poprowadzi ceremonię ślubu humanistycznego w języku polskim, angielskim, lub niemieckim będzie z Wami od początku współpracy do samego jej końca. Ta osoba poznaje Was, Wasze preferencje i na jej podstawie tworzy cały scenariusz ceremonii ślubnej. Wspólnie pracujemy nad tekstami przysięgi, historii Waszego poznania, przemowami świadków i innych ważnych dla Was elementów. Wszystko po to aby maksymalnie spersonalizować tę piękną ceremonię.

Podczas pierwszego spotkania poznajemy siebie nawzajem. Uważnie słucham Waszych preferencji i marzeń dotyczących ceremonii. Zadaję Wam wtedy szereg bardzo ważnych dla mnie pytań, aby móc stworzyć scenariusz idealnie dostosowany do Waszych upodobań.

PRACA NAD TEKSTEM

Po zebraniu wszelkich ważnych informacji tworzę scenariusz ceremonii w oparciu o waszą historię i wasze preferencje. Następnie wspólnie nadajemy mu satysfakcjonujący dla was ton, Pracujemy nad tekstem do czasu aż będziecie z niego w pełni zadowoleni.

UDZIELENIE ŚLUBU

Następnie spotykamy się już w tym cudownym dniu. Dzięki wparciu wspaniałych osób ceremonia ślubu humanistycznego może zostać udzielona w trzech językach - polskim, angielskim, lub niemieckim - co jest bardzo ważne w przypadku par międzynarodowych. Na koniec dostajecie ode mnie piękny ślubny certyfikat.

Najczęstsze pytania

Poniżej prezentujemy najczęściej zadawanie przez was pytania. Jeśli jakieś Was nurtują, sprawdźcie czy znajdziecie odpowiedź 🙂 Jeśli nie – skontaktujcie się z Nami!

ILE KOSZTUJE OFERTA UDZIELENIA ŚLUBU HUMANISTYCZNEGO?

Koszt zorganizowania i udzielenia ślubu humanistycznego to 2000 zł plus ewentualny dojazd na miejsce.

CZY ŚLUB HUMANISTYCZNY MA MOC PRAWNĄ?

Niestety nie. Natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, aby połączyć ślub humanistyczny ze ślubem cywilnym – coraz więcej urzędników godzi się bez problemu (a nawet z zachwytem/zaciekawieniem) na połączenie tych dwóch ceremonii. Wszystko zależy od podejścia – my oczywiście jesteśmy otwarci!

CZY POMAGACIE PISAĆ WŁASNE PRZYSIĘGI?

Oczywiście! Skrupulatnie pracujemy nad tekstami przysiąg, ponieważ uważamy że to najważniejsza część ceremonii! Oczywiście mam również swój zbiór tekstów którym z wielką chęcią się dzielimy 🙂

W JAKI SPOSÓB ROZPOCZĄĆ WSPÓŁPRACĘ?

Bardzo prosty – napisać lub zadzwonić do Nas! Umówimy się na wspólną kawę i porozmawiamy o szczegółach. Dla nas takie spotkanie jest niezwykle ważne, ponieważ rozwiewa ono wszelkie wątpliwości dotyczące współpracy. Aby nam się dobrze pracowało musicie być pewni, że jesteście w stanie zaufać osobie która będzie udzielać wam ślubu humanistycznego. 

Masz inne pytania dotyczące
ślubu humanistycznego?

Potrzebujesz czegoś innego?

Sprawdź nasze pozostałe oferty!

Kompleksowa organizacja ślubu i wesela

Potrzebujecie pomocy w organizacji dnia ślubu i wesela od początku aż do samego końca, wraz z koordynacją dnia ślubu i wesela? W tej ofercie zajmujemy się wszystkimi elementami organizacji waszej uroczystości!

Małgorzata Ceniak - Chuchro prowadzi Ślubną Akademię

Ślubna Akademia, Konsultacje dla narzeczonych

Jeśli chcielibyście skorzystać w darmowych porad, przydatnych informacji w zakresie samodzielnej organizacji ślubu i wesela, lub chcielibyście skorzystać z krótkich konsultacji dla par, zerknijcie tutaj!

Poproś o ofertę ślubu humanistycznego

Zapraszamy do niezobowiązującej rozmowy.

Jeśli chcecie nas bliżej poznać i dowiedzieć się więcej szczegółów na temat naszej oferty zachęcamy do kontaktu. Zadzwońcie lub skorzystajcie z formularza obok.
    error: