Moja historia

Wedding planner - Małgorzata Ceniak-Chuchro

Moja miłość do ślubów zaczęła się wiele lat temu. Rozwijała się bardzo długo zanim rozkwitła na dobre, aż nastał ten dzień w którym stwierdziłam „to jest właśnie to!”.
Zaczęło się niewinnie, od szkoły średniej – wtedy rozpoczęłam współpracę jako wokalistka z kilkoma zespołami weselnym. Było to pierwsze moje zetknięcie się z tym światem. W 2015 roku rozpoczęłam pracę w jednym z przepięknych obiektów weselnych, wtedy też, chłonąc i przeżywając każdy ślub i przyjęcie weselne nastąpiła decyzja o blogu, w którym do dziś dzielę się z Wami moimi spostrzeżeniami, radami i nowinkami. Spróbowałam także swoich sił jako konsultantka w szczecińskim salonie sukien ślubnych, a „Say yes to the dress”, oraz „W czym do ślubu” znałam już na pamięć. Wtedy poczułam, że to jest mój świat i właśnie tą drogą chcę iść. Niedługo później zaczęłam pracować jako wedding planner.

Dzisiaj, po czterech latach miłość do ślubów nie wygasła. Kocham to co robię, jest to moja największa pasja, a głowę mam pełną pomysłów i pinterestowych inspiracji.

Uwielbiam, wspieram i opisuję lokalne wydarzenia, nowe miejsca i z radością patrzę na rozwój szczecińskiej branży ślubnej.

Jestem blogerką i konsultanką ślubną. Rozwijam się i dużo pracuję. Uwielbiam pracę z ludźmi, wspieram, motywuje, podrzucam inspiracje i pomysły.
Tworzę, spełniam marzenia swoich klientów, a efekty i ich zadowolone oraz wzruszone twarze podziwiam z wielką dumą, co widać na załączonym zdjęciu 🙂