Lorem ipsum dolor sit, consectetur iscing sed diam nonummy nibh euismo Lorem ipsum dolor sit, consectetur

@my_wedding_day

Wedding Details

Sunday, 05 November 2017
2:00 PM – 3:30 PM
Mas Montagnette,
198 West 21th Street, NY

+1 843-853-1810

Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram

Od hobby do miłości!

doświadczenie, pasja, profesjonalizm, zaangażowanie i ogromna miłość do ślubów

Pastelowy Ślub Wedding Planner stworzyliśmy my –  Małgosia i Mateusz. Poznaliśmy się w pierwszej połowie 2012 roku. Od tamtej pory nierozłącznie kroczymy przez życie w drodze prywatnej, a od kilku lat również w zawodowej. Miłość do ślubów zapoczątkowała Małgosia, która marząc o najpiękniejszym dniu w swoim życiu rozpoczęła pracę w branży ślubnej w 2015 roku. Od tamtej pory większość czasu poświęcała na zbieranie inspiracji i inspirowanie innych. Mateusz wspierał i pomagał jej w pomysłach, wyjeżdżali wspólnie na targi ślubne, aż sam na tyle pokochał branżę ślubną, że sam zaczął dzielić się świetnymi pomysłami. Świetnie się wypełniamy. Małgosia – artystka i perfekcjonistka, która ma głowę pełną pomysłów. Mateusz – spokojny, opanowany, sprawdza czy pomysły Małgosi mogą wejść w życie 🙂

Nasze osiągnięcia

W 2020 roku uzyskaliśmy wyróżnienie w plebiscycie Best Wedding Award 2020 w kategorii Wedding Planner. W 2021 roku Małgosia otrzymała nagrodę Magnolii Biznesu w kategorii “Debiut Roku 2020”.
Dzieliliśmy się swoją wiedzą w telewizjach śniadaniowych Dzień dobry TVN, oraz Pytanie na śniadanie.
Nasze artykuły można przeczytać między innymi na portalach Wedding Dream oraz Dzień dobry TVN .

Na swoim koncie mamy wiele współprac w ramach sesji stylizowanych z wykonawcami ślubnymi z całej Polski. W 2020 roku zorganizowaliśmy sesję ślubną dla Pauliny Łaby – Torres i Tomka Torres w Zamku Joannitów w Łagowie.
Zorganizowane przez nas sesje stylizowane i śluby zostały opisane w Magazyn Prestiż Szczecin, Vogue Polska.

Zdjęcia ze stylizowanych sesji organizowanej przez Naszą agencję zostały udostępnione przez zagraniczne ślubne portale, między innymi w junebugweddings.com, oraz cocoweddingvenues.co.uk
Ujęcia ze ślubu naszej pary Karoliny i Ani można obejrzeć w teledysku Dawida Kwiatkowskiego 

O swojej historii opowiadaliśmy na łamach portalu “Hot”.
Uwielbiamy dzielić się swoją wiedzą, ze swoimi prelekcjami wystąpiliśmy m.in. na kameralnych warsztatach fotograficznych u Oli Gruszki, oraz na dniach otwartych obiektów weselnych. Organizujemy cykliczne spotkania dla szczecińskich panien młodych “BrideToBe! Czyli ślubne pogaduchy w kobiecym gronie” 

Certyfikat ukończenia kursu "Wedding Planner Best Expert"

Szkolenia

Jeżeli istnieje sposób by zrobić coś lepiej - znajdź go!

Nie ustaliśmy na jednym szkoleniu, ponieważ nie szkolimy się po to aby uzyskać certyfikat, który “uprawnia nas” do wykonywania tego zawodu. Wciąż się rozwijamy, właśnie po to by tworzyć innowacyjne pomysły i wdrażać je w życie.
Szkoliliśmy się pod okiem znanych i czołowych firm ślubnych jak Romanov Wedding, Makuszewscy Wedding Planners, Decor Amor.

Inspirują nas ludzie, uwielbiamy pozytywną konkurencję, wymianę doświadczeń oraz dzielenie się wiedzą.

Sprawdź naszą ofertę!

Dostosowana jest ona do waszych potrzeb.

Mamy świadomość, że każda uroczystość posiada swój niepowtarzalny charakter oraz duszę, dlatego nasza oferta jest spersonalizowana, dostosowywana specjalnie do Waszych potrzeb. Przez cały czas współpracy możecie liczyć na naszą pomoc i dobre rady. Jeśli jesteście gotowi rozpocząć swoją przepiękną przygodę zwieńczoną cudownym dniem, który zapadnie Wam w pamięci na długo, zapraszamy do współpracy!

Małgorzata Ceniak - Chuchro prowadzi Ślubną Akademię

Ślubna akademia

Jeśli podjęliście się samodzielnej organizacji swojej uroczystości, jednak potrzebujecie wsparcia, krótkiej konsultacji, lub chcecie się upewnić, że idziecie w dobrym kierunku koniecznie sprawdźcie aktualne bezpłatne webinary, transmisje na żywo, oraz spotkania w ramach Ślubnej Akademii.

Częściowe wsparcie

Jeśli pewne kwestie organizacji macie już za sobą, jednak potrzebujecie wsparcia w poszczególnych elementach, jak  styl i spójność uroczystości, a może poszukujecie osoby, która w tym dniu dopilnuje aby wszystko szło zgodnie z planem, koniecznie zajrzyjcie tutaj.

Usługi kompleksowe

Jeżeli jesteście dopiero na samym początku drogi w organizacji własnej uroczystości. Nie poczyniliście jeszcze żadnych kroków, jednak czujecie, że potrzebujecie kogoś kto zajmie się wszystkim kompleksowo (od A do Z), zajrzyjcie do tej oferty.

Chcesz poznać naszą ofertę?

Napisz do nas

Umówmy się na niezobowiązujące spotkanie


    error: