Lorem ipsum dolor sit, consectetur iscing sed diam nonummy nibh euismo Lorem ipsum dolor sit, consectetur

@my_wedding_day

Wedding Details

Sunday, 05 November 2017
2:00 PM – 3:30 PM
Mas Montagnette,
198 West 21th Street, NY

+1 843-853-1810

Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram

Pasja, otwartość, zaangażowanie!

Poznaj nasz zespół!

Małgosia

Wedding Planner, celebrantka ślubna

Małgosia jest założycielką Pastelowego Ślubu. Jako doświadczona wedding plannerka i celebrantka ślubna, łączy w sobie pasję do kreowania niezapomnianych wydarzeń z talentem do budowania trwałych relacji. Zawsze gotowa na nowe wyzwania, z radością spełnia marzenia swoich klientów. Totalnie oddana swojej firmie, zdobyła tytuł ``Debiut Roku 2020`` w konkursie ``Magnolia Biznesu``. Kilkakrotnie występowała jako ekspert branży ślubnej w telewizjach śniadaniowych, współptworzy też artykuły do popularnych portali. Małgosia to osoba, dla której ważne są przede wszystkim relacje międzyludzkie. Zawsze uśmiechnięta, gotowa służyć radą i wsparciem.

Milana

Koordynatorka ślubów i wesel, celebrantka ślubna

Milana, posiada siedmioletnie doświadczenie w branży ślubnej. Jest koordynatorką ślubów i wesel, oraz celebrantką ślubną.Jako biegła tłumaczka języka niemieckiego, troszczy się o niemieckojęzycznych klientów, oferując im kompleksową obsługę. Milana jest niezwykle pogodna, zdeterminowana i skoncentrowana na osiąganiu celów. Podczas koordynacji czuje się “jak ryba w wodzie”. Te cechy sprawiają, że klienci czują się w jej towarzystwie pewnie, czując że nad ich dniem czuwa odpowiednia osoba. Branża ślubna to jej pasja, której oddaje się z entuzjazmem i zaangażowaniem.

Asia

Content creator, koordynatorka ślubów i wesel

Asia, związana z branżą ślubną od ponad siedmiu lat, to prawdziwa mistrzyni organizacji, a jednocześnie źródło kreatywnych pomysłów. Jej spokój i opanowanie w połączeniu umiejętnością szybkiego reagowania sprawia, że podczas koordynacji z łatwością znajduje wyjście z każdej sytuacji, wymyślając je na miejscu w kilka minut. Asia jest miłościczką social mediów. W naszej firmie pracuje również jako ``content creator``. Tworzy “reelsy” dla Par Młodych, które stanowią piękną pamiątkę z ich wyjątkowego dnia. Asia posiada wysoki zmysł estetyki, który sprawia, że jej praca ma niepowtarzalny, elegancki charakter.

Szkolenia

Jeżeli istnieje sposób by zrobić coś lepiej - znajdź go!

Dążąc do doskonałości, uczestniczymy w szkoleniach organizowanych przez najbardziej renomowane firmy wedding plannerskie w Polsce. Stałe inwestowanie w rozwój naszych umiejętności stanowi dla nas priorytet, a zdobyta wiedza pozwala nam oferować usługi na najwyższym poziomie. Inspirujemy się od najlepszych, co sprawia, że nieustannie kreujemy nowe projekty, podnosząc standardy w szczecińskiej branży ślubnej. Z myślą o naszych klientach i własnym rozwoju, jesteśmy gotowi ciągle podnosić poprzeczkę.

Inspirują nas ludzie, uwielbiamy pozytywną konkurencję, wymianę doświadczeń oraz dzielenie się wiedzą.

Sprawdź naszą ofertę!

Dostosowana jest ona do waszych potrzeb.

Mamy świadomość, że każda uroczystość posiada swój niepowtarzalny charakter oraz duszę, dlatego nasza oferta jest spersonalizowana, dostosowywana specjalnie do Waszych potrzeb. Przez cały czas współpracy możecie liczyć na naszą pomoc i dobre rady. Jeśli jesteście gotowi rozpocząć swoją przepiękną przygodę zwieńczoną cudownym dniem, który zapadnie Wam w pamięci na długo, zapraszamy do współpracy!

Usługi kompleksowe

Nasz doświadczony zespół wedding plannerów zadba o każdy szczegół, począwszy od wyboru idealnej lokalizacji, przez dekoracje, aż po oprawę muzyczną i atrakcje. Zapewniamy pełne wsparcie w procesie planowania i koordynacji, abyście mogli cieszyć się tym wyjątkowym czasem bez stresu i zmartwień.

Ślub humanistyczny

Nasza oferta obejmuje organizację i udzielenie ceremonii humanistycznej, która pozwoli uczcić Waszą miłość w wyjątkowy i spersonalizowany sposób. Oferta obejmuję opiekę celebranta ślubu humanistycznego, który nie tylko stworzy dla was ceremonię ślubną, ale również będzie wsparciem podczas pisania własnych przysiąg ślubnych.

Konsultacje, porady, treści ślubne

Nasza oferta obejmuje konsultacje, porady, treści ślubne, oraz spotkania dla przyszłych Panien Młodych. Nasz wykwalifikowany zespół wedding plannerów pomoże Wam w dopięciu wszelkich spraw, które w drodze organizacji sprawiły wam trudność.

Chcesz poznać naszą ofertę?

Napisz do nas

Umówmy się na niezobowiązujące spotkanie


    error: