Lorem ipsum dolor sit, consectetur iscing sed diam nonummy nibh euismo Lorem ipsum dolor sit, consectetur

@my_wedding_day

Wedding Details

Sunday, 05 November 2017
2:00 PM – 3:30 PM
Mas Montagnette,
198 West 21th Street, NY

+1 843-853-1810

Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram

Pastelowy Ślub Wedding Planner — Szczecin

Od hobby do miłości!

doświadczenie, pasja, profesjonalizm, zaangażowanie i ogromna miłość do ślubów

Pastelowy Ślub Wedding Planner stworzyliśmy my –  Małgosia i Mateusz. Poznaliśmy się w pierwszej połowie 2012 roku. Od tamtej pory nierozłącznie kroczymy przez życie w drodze prywatnej, a od kilku lat również w zawodowej. Miłość do ślubów zapoczątkowała Małgosia, która marząc o najpiękniejszym dniu w swoim życiu rozpoczęła pracę w branży ślubnej w 2015 roku. Od tamtej pory większość czasu poświęcała na zbieranie inspiracji i inspirowanie innych. Mateusz wspierał i pomagał jej w pomysłach, wyjeżdżali wspólnie na targi ślubne, aż sam na tyle pokochał branżę ślubną, że sam zaczął dzielić się świetnymi pomysłami. Świetnie się wypełniamy. Małgosia – artystka i perfekcjonistka, która ma głowę pełną pomysłów. Mateusz – spokojny, opanowany, sprawdza czy pomysły Małgosi mogą wejść w życie 🙂

Nasz zespół

Fantastyczni, ciepli i otwarci ludzie z pasją!
Mateusz Chuchro

Mateusz

Marketing & Event Manager

Mateusz to analityczna głowa naszej firmy. Stara się bezpiecznie wprowadzić w życie wszystkie kreatywne i szalone pomysły Małgosi. Na co dzień odpowiedzialny jest za stronę marketingową. Dba o wszelkie apekty wizualne jest autorem wszystkich wydanych lookbook`ów. Czuwa nad webinarami, kanałami komunikacyjnymi, przygotowuje materiały graficzne i tworzy wasze ``save the date``. Asystuje Małgosi przy kompleksowej organizacji ślubu i wesela. Współkoordynuje większe uroczystości.

Właściciel Pastelowy Ślub Wedding Planner

Małgosia

Wedding Planner

Małgosia to artystka i perfekcjonistka. Odpowiedzialna jest za kontakt z klientem, organizowanie i koordynowanie uroczystości. W pracy cechuje ją autentyczność i umiejętność wprowadzenia spokojnej i przyjaznej atmosfery w najbardziej nerwowych sytuacjach. Typowa optymistka. Wszędzie gdzie jest niesie ze sobą ciepło i pozytywną energię, która od niej bije. Ma głowę pełną pomysłów, które chce jak najszybciej wdrożyć w życie.

Nasze osiągnięcia

W 2020 roku uzyskaliśmy wyróżnienie w plebiscycie Best Wedding Award 2020 w kategorii Wedding Planner. Na swoim koncie mamy wiele współprac w ramach sesji stylizowanych z wykonawcami ślubnymi z całej Polski. W 2020 roku zorganizowaliśmy sesję ślubną dla Pauliny Łaby – Torres i Tomka Torres w Zamku Joannitów w Łagowie. Sesja została opisana w szczecińskim magazynie Prestiż. Zdjęcia ze stylizowanych sesji organizowanej przez Naszą agencję zostały udostępnione przez zagraniczne ślubne portale, między innymi w junebugweddings.com, oraz cocoweddingvenues.co.uk
Uwielbiamy dzielić się swoją wiedzą, ze swoimi prelekcjami wystąpiliśmy m.in. na kameralnych warsztatach fotograficznych u Oli Gruszki, oraz na dniach otwartych obiektów weselnych.

Certyfikat ukończenia kursu "Wedding Planner Best Expert"

Szkolenia

Jeżeli istnieje sposób by zrobić coś lepiej - znajdź go!

Nie ustaliśmy na jednym szkoleniu, ponieważ nie szkolimy się po to aby uzyskać certyfikat. Wciąż się rozwijamy, właśnie po to by tworzyć innowacyjne pomysły i wdrażać je w życie. Jeździmy na szkolenia nie tylko po to aby zdobyć bardzo potrzebną wiedzę, ale również po to aby poznawać ludzi z branży, dzielić się pomysłami i słuchać pomysłów innych. Inspirują nas ludzie, uwielbiamy pozytywną konkurencję, wymianę doświadczeń oraz dzielenie się wiedzą.

Sprawdź naszą ofertę!

Dostosowana jest ona do waszych potrzeb.

Mamy świadomość, że każda uroczystość posiada swój niepowtarzalny charakter oraz duszę, dlatego nasza oferta jest spersonalizowana, dostosowywana specjalnie do Waszych potrzeb. Przez cały czas współpracy możecie liczyć na naszą pomoc i dobre rady. Jeśli jesteście gotowi rozpocząć swoją przepiękną przygodę zwieńczoną cudownym dniem, który zapadnie Wam w pamięci na długo, zapraszamy do współpracy!

Małgorzata Ceniak - Chuchro prowadzi Ślubną Akademię

Ślubna akademia

Jeśli podjęliście się samodzielnej organizacji swojej uroczystości, jednak potrzebujecie wsparcia, krótkiej konsultacji, lub chcecie się upewnić, że idziecie w dobrym kierunku koniecznie sprawdźcie aktualne bezpłatne webinary, transmisje na żywo, oraz spotkania w ramach Ślubnej Akademii.

Częściowe wsparcie

Jeśli pewne kwestie organizacji macie już za sobą, jednak potrzebujecie wsparcia w poszczególnych elementach, jak  styl i spójność uroczystości, a może poszukujecie osoby, która w tym dniu dopilnuje aby wszystko szło zgodnie z planem, koniecznie zajrzyjcie tutaj.

Usługi kompleksowe

Jeżeli jesteście dopiero na samym początku drogi w organizacji własnej uroczystości. Nie poczyniliście jeszcze żadnych kroków, jednak czujecie, że potrzebujecie kogoś kto zajmie się wszystkim kompleksowo (od A do Z), zajrzyjcie do tej oferty.

Chcesz poznać naszą ofertę?

Napisz do nas

Umówmy się na niezobowiązujące spotkanie


    error: