Lorem ipsum dolor sit, consectetur iscing sed diam nonummy nibh euismo Lorem ipsum dolor sit, consectetur

@my_wedding_day

Wedding Details

Sunday, 05 November 2017
2:00 PM – 3:30 PM
Mas Montagnette,
198 West 21th Street, NY

+1 843-853-1810

Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram

Pastelowy Ślub Wedding Planner — Szczecin

Nasi Klienci

Poniżej prezentujemy część naszych kompleksowych realizacji.

Martyna i Szymon

Cudowna uroczystość w Pałacu Mała Wieś pod Warszawą

“Mieliśmy ogromne szczęście trafić pod Twoje skrzydła i naprawdę bardzo dziękujemy za wspólny czas, każdą rozmowę przy kawie i przez kamerkę – jesteś najlepsza na świecie ❤”

Liwia i Kamil

Wyjątkowy ślub w stylu boho w Białej Wstążce

“Dzięki kochanej Małgosi byliśmy na naszym weselu najważniejszymi i dopieszczonymi gośćmi, a nie mózgami całej operacji. Dziękujemy! ❤”

Justyna i Maks

``slow wedding`` w pięknym Młynie nad Starą Regą w Tarnowie

“Idealnie odczuliście i odebraliście nasz szalony vibe, pracowaliście jak mróweczki, a jednocześnie stworzyliście taką atmosferę, jakbyśmy znali się sto lat! Dzięki Wam mogliśmy z najbliższymi bez wyrzutów bawić się nawet nie do białego rana, a dzień dłużej do późnej nocy! Jesteście nieprawdopodobnie dobrzy w tym, co robicie, więc czyńcie to dalej, radujcie inne Pary Młode, tak jak i uszczęśliwiliście Nas ❤”

Agnieszka i Gabrysia

Tęczowe wesele w Hotelu NORD

“Serdecznie polecamy usługi Gosi!! Dzięki niej ten dzień był taki, jak chciałyśmy, a my jako Panny młode miałyśmy imprezę życia, bez żadnych stresów i zmartwień!
Bardzo dziękujemy, Gosiu! 🌈

Agnieszka i Łukasz

Magiczny dzień w Zamku Joannitów w Łagowie

“Magiczne miejsce, cudowni ludzie, wspaniały dzień …piękniej być nie mogło 🥰

Karolina i Ania

Ślub Humanistyczny

“Jesteś dobrą wróżką, która spełniła Nasze największe marzenie <3 <3 <3”

Julia i Andreas

Wesele w stylu zero waste

“Gorąco polecam współpracę z Pastelowy Ślub Wedding Planner! Jako klienci Gosi byliśmy szczęśliwi, że w trakcie trudnego czasu pandemii, mogliśmy planować nasze wymarzone polsko-niemieckie wesele w stylu slow wedding i ceremonię zaślubin w plenerze. Zorganizowała nam wszystko od A do Z, stała się naszą przyjaciółką i cierpliwie pytała o wszystkie szczegóły, aby ten dzień był wyjątkowy dla nas. Gosia to profesjonalistka z sercem na dłoni i wyczuciem piękna 💚”

Ola i Marcin

“Serdecznie polecamy usługi tych Państwa, a w szczególności Gosi! Gosia to miła i ciepła osoba, przy tym bardzo profesjonalna, zna rynek weselny od podszewki, poleciła nam świetnych podwykonawców. Podziwiam ją z jakim stoickim spokojem przyjmowała kolejne zmiany w wizji mojego wesela, których nawiasem mówiąc nie było mało. Dekoracje, które ekipa Pastelowego ślubu nam przygotowała były przepiękne i spójne! Gosia to osoba na której można polegać w 100 %. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za spełnienie naszych ślubnych marzeń! Ola i Marcin <3”

Dagna i Radek

“Co prawda nie korzystaliśmy z usługi wedding planningu a “jedynie” z usługi koordynacji dnia Ślubu, natomiast ilość pomocy, porad i wsparcia jaką otrzymywaliśmy od Małgosia przed samym dniem ślubu jest nieoceniona. Małgosia błyskawicznie odpisuje na wiadomości, ma nieograniczone pokłady cierpliwości, jest rzeczowa i konkretna, a jednocześnie przesympatyczna. Do tego prowadzi bardzo ciekawe live’y na IG 😉 oraz była nie tylko dla nas, ale pewnie dla wielu innych par, kompendium wiedzy i oparciem w organizacji ślubu w czasach pandemii i związanych z nią obostrzeń i problemów.”

Urszula i Michał

“Polecam… z całego serca. Co wyróżnia Gosię? Zaangażowanie, pomysłowość, wie na czym można przyoszczędzić i nie ma to wpływu na efekt końcowy …a wie na co wydać większą kwotę pieniędzy… Z jej pomocą nasza uroczystość była piękna… dopilnowała każdego szczegółu, kwiatka, świeczki… praca z nią to przyjemność:)swietnie negocjuje, zna się na tym co robi, a przede wszystkim to kocha… a to się czuje..😍🥰😍🥰Ciesze się, że na nią trafiłam… ✨✨❤️❤️👏👏👏👏

Małgosia i Mateusz

Najważniejsze zlecenie w naszym życiu. Przygotowywaliśmy go własnymi rękami z pomocą wspaniałych wykonawców, dlatego zdecydowaliśmy się pokazać je właśnie tutaj 🙂

Natalia i Sławomir

“Małgosia zorganizowała ślub Naszych marzeń! Sprawiła, że czerpałam z przygotowań ogromną przyjemność ! Była ze mną od samego początku do samego końca. Uwielbiam ją za to! ❤️ Gosia widziała o co mi chodzi, co mi siedzi w głowie i, że bardzo nie chce standardowego wesela. I boooom! Takie było! Małgosiu, bardzo Ci dziękujemy za wszystko co dla Nas zrobiłeś! Za trzymanie mnie na duchu, za wsparcie i szycie sukienki w trakcie wesela! Za wszystko 😘 polecamy z całego serca ta dziewczyna to Anioł spełniająca marzenia! ❤️👰🏼

error: