Lorem ipsum dolor sit, consectetur iscing sed diam nonummy nibh euismo Lorem ipsum dolor sit, consectetur

@my_wedding_day

Wedding Details

Sunday, 05 November 2017
2:00 PM – 3:30 PM
Mas Montagnette,
198 West 21th Street, NY

+1 843-853-1810

Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram

Konsultacje Ślubne

Podjęliście się samodzielnej organizacji ślubu i wesela, jednak potrzebujecie doraźnej pomocy? Świetnie trafiliście! Oferujemy konsultacje niezależnie od tego na jakim etapie przygotowań jesteście. Wspólnie poruszymy wszelkie tematy, które potrzebujecie omówić. Zarekomendujemy wam odpowiednich wykonawców, wspólnie stworzymy tablicę inspiracji. Na końcu spotkania otrzymacie od nas materiały ułatwiające dalszą organizację, oraz spersonalizowaną checklistę z zadaniami do wykonania.

Bride To Be

czyli ślubne pogaduchy w kobiecym gronie!

Jesteś przyszłą panną młodą? Tematyka ślubu wciągnęła Cię na maksa? Jeśli tak – koniecznie musisz wziąć udział w naszym wydarzeniu!
Zapraszamy serdecznie na Bride to be! –  cykliczne spotkania dla przyszłych panien młodych, oraz ich przyjaciółek. W programie zawsze mamy dla  was sporo niespodzianek! Między innymi – pokazy sukien ślubnych, prelekcje, degustacje słodkiego stołu. Podczas spotkania otrzymacie materiały, które pomogą wam w samodzielnej organizacji ślubu i wesela, kieliszek wina na powitanie, kawę, herbatę oraz drobny upominek.

Wpadnij do nas i koniecznie weź ze sobą przyjaciółki!

Instagram TV

Zapraszamy serdecznie na organizowane przez nas Live na Instagramie, które odbywają się raz w miesiącu. Poprzedzony jest on Q&A, a do rozmów zapraszamy najlepszych wykonawców z branży ślubnej z całej Polski, którzy odpowiadają na pytania zadawane przez Was. Podczas tych spotkań chętnie dzielimy się swoją wiedzą w zakresie przygotowań!

Ślubna Pobudka

Ślubna Pobudka to cykliczny live na facebooku w którym krok po kroku przechodzimy wspólnie przez całą organizację dnia ślubu i wesela. Wszystko opiera się na podstawie checklisty którą możecie ściągnąć tutaj i odhaczając kolejne kroki przygotowywać się z nami do tego pięknego dnia gdziekolwiek jesteś!

error: