Lorem ipsum dolor sit, consectetur iscing sed diam nonummy nibh euismo Lorem ipsum dolor sit, consectetur

@my_wedding_day

Wedding Details

Sunday, 05 November 2017
2:00 PM – 3:30 PM
Mas Montagnette,
198 West 21th Street, NY

+1 843-853-1810

Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram
Image Alt

Koordynacja ślubu i wesela

Gdy w dniu ślubu chcecie mieć wszystko pod kontrolą.

Z pewnością parom, które na co dzień lubią mieć wszystko pod kontrolą.

Jednak w najpiękniejszym dniu w swoim życiu wolą mieć czas na celebrowanie tej ulotnej chwili z najbliższymi. Wyobraźcie sobie, że wstajecie rano, zjadacie pyszne śniadanie, a następnie powoli i przede wszystkim w spokoju rozpoczynacie swoje przygotowania do ślubu i wesela. Na bieżąco dostając wiadomość, że wszystko jest pod kontrolą, otrzymując również zdjęcia dekoracji w miejscu ceremonii i sali. Ja – koordynator Waszej uroczystości zadbam o to abyście wiedzieli że wszystko jest w porządku, czuwam nad pracą wykonawców, informuję, oraz nawiguję gości. Wszystko po to aby jak najbardziej ograniczyć Wasz stres.

``Dobrze jest mieć poczucie, że jest ktoś kto nad wszystkim czuwa.
Zadba o Was i o Waszych gości, a Wy będziecie ze spokojną głową celebrować czas z najbliższymi. ``

Jak to wygląda w praktyce?

W tym dniu jestem Waszą prawą ręką – kontroluję czas, nadzoruję prace podwykonawców, sprawdzam czy wszystko idzie zgodnie z ustaleniami. Witam Waszych gości i informuję ich o całym planie tego dnia, tak aby żaden z nich nie czuł się zagubiony i wiedział w którą stronę ma się kierować. A Wy jako Para Młoda korzystacie z tych pięknych, ulotnych momentów ze szczęściem i spokojem.

Podczas takiego spotkania omawiamy cały zarys uroczystości. Wspólnie opracowujemy stylistykę tego pięknego dnia, sprawdzamy czego jeszcze Wam brakuje. Dostajecie ode mnie rekomendacje brakujących podwykonawców. To również czas na zadawanie pytań które Was nurtują.

Scenariusz

Jeszcze przed uroczystością spotykamy się aby omówić i stworzyć szczegółowy scenariusz uroczystości, oraz ustalić cały plan współpracy z podwykonawcami. Od tej pory to ja kontaktuję się ze wszystkimi osobami pracującymi w tym pięknym dniu przesyłam im ustalony z Wami scenariusz.

Kontrola przebiegu uroczystości

Czuwam nad przebiegiem całego dnia zaczynając od montażu dekoracji, poprzez dopilnowanie przygotowań aż po całą zabawę i oczepiny. Rozwiązuję na bieżąco problemy, spełniam prośby Waszych gości. Wy w tym czasie bawicie się i celebrujecie swoją miłość 🙂

Najczęstsze pytania

Poniżej prezentujemy najczęściej zadawanie przez was pytania. Jeśli jakieś Was nurtują, sprawdźcie czy znajdziecie odpowiedź 🙂 Jeśli nie – skontaktujcie się z Nami!

Ile kosztuje usługa Koordynacji ślubu i wesela?

Koszt oferty Koordynacji Ślubu i Wesela zaczyna się od 3500 zł. Jej ostateczny koszt zależy od wielu czynników, na przykład tego czy potrzebujecie mnie dzień przed, czy macie życzenie abym odebrała waszych gości z lotniska, czy zostajemy przy tradycyjnej, jednodniowej koordynacji tego pięknego dnia.

Po co mi Koordynator dnia ślubu?

Z mojej perspektywy – panny młodej która uwielbia mieć wszystko pod kontrolą, koordynator dnia ślubu i wesela to niezwykle ważna i potrzebna osoba. Zdejmuje ona z barków ogromny ciężar odpowiedzialności tego dnia. Przekazuje wszelkie potrzebne informacje gościom, którzy zazwyczaj tego dnia mają stos pytań, kontaktuje się z podwykonawcami którzy informują go o przebiegu swoich prac. Nadzoruje prace dekoratora, rozkłada winietki i wszystkie elementy, które załatwiacie we własnym zakresie. Czuwa nad tym abyście się dobrze bawili i świetnie wyglądali przez cały ten czas.

Czy trzymasz się zawsze dokładnych godzin i ram czasowych które są w scenariuszu?

Wesele to żywy organizm. Tworząc scenariusz z Wami oraz wykonawcami, którzy będą z nami współpracować w tym pięknym dniu zawsze to zaznaczam. Ramy czasowe są elastyczne, niektóre elementy, dodatkowe wydarzenia mogą rozciągać się w czasie (zazwyczaj z wyjątkiem ciepłych kolacji które zawsze wychodzą na czas). Jako koordynator dnia ślubu i wesela jestem po to aby ten scenariusz nadzorować i reagować stosownie do tego co się dzieje. Jeśli goście świetnie bawią się na parkiecie – delikatnie przesuwamy konkretny element przerwy w zabawie na późniejszy czas, nie będziemy przecież przerywać im świetnej zabawy! 🙂

Kiedy najlepiej zarezerwować u Ciebie termin na Koordynację Ślubu i Wesela?

Rozpocząć współpracę możemy w momencie kiedy poczujecie, że taka usługa jest wam potrzebna, nawet kilka tygodni przed uroczystością. Scenariusz wesela, który jest dla mnie niezbędny przy koordynacji ślubu i wesela tworzymy krótko przed tym pięknym dniem. Nie potrzebujemy więc umawiać się dużo wcześniej. Jednak pamiętajcie o terminach, których jest niewiele i bardzo szybko się rozchodzą 🙂

Masz inne pytania dotyczące
koordynacji ślubu i wesela?

Potrzebujesz czegoś innego?

Sprawdź nasze pozostałe oferty!

Kompleksowa organizacja ślubu i wesela

Potrzebujecie pomocy w organizacji dnia ślubu i wesela od początku aż do samego końca, wraz z koordynacją dnia ślubu i wesela? W tej ofercie zajmujemy się wszystkimi elementami organizacji waszej uroczystości!

Małgorzata Ceniak - Chuchro prowadzi Ślubną Akademię

Ślubna Akademia, Konsultacje dla narzeczonych

Jeśli chcielibyście skorzystać w darmowych porad, przydatnych informacji w zakresie samodzielnej organizacji ślubu i wesela, lub chcielibyście skorzystać z krótkich konsultacji dla par, zerknijcie tutaj!

Poproś o ofertę koordynacji

Zapraszamy do niezobowiązującej rozmowy.

Jeśli chcecie nas bliżej poznać i dowiedzieć się więcej szczegółów na temat naszej oferty zachęcamy do kontaktu. Zadzwońcie lub skorzystajcie z formularza obok.


    error: