Koordynacja

Komu poleciłabym koordynację ślubu i wesela? Z pewnością parom, które lubią mieć wszystko pod kontrolą i dopięte na ostatni guzik. Jednak w najpiękniejszym dniu w swoim życiu wolą mieć czas na celebrowanie tej ulotnej chwili z najbliższymi. Wyobraźcie sobie, że wstajecie rano, zjadacie pyszne śniadanie, a następnie powoli i przede wszystkim w spokoju rozpoczynacie swoje przygotowania do ślubu i wesela. Na bieżąco dostając wiadomość, że wszystko jest pod kontrolą, otrzymując również zdjęcia dekoracji w miejscu ceremonii i na sali. Osoba koordynująca Waszą uroczystość dba o to abyście wiedzieli że wszystko jest w porządku, czuwa nad pracą wykonawców, informuje, oraz nawiguje gości. Wszystko po to aby jak najbardziej ograniczyć Wasz stres.

Co zawiera oferta?

  1. Konsultacje:
  • Podczas takiego spotkania omawiamy cały zarys uroczystości, Sprawdzamy czego jeszcze Wam brakuje, wspólnie omówić możemy stylistykę Waszej uroczystości, porozmawiamy o rzeczach które Was martwią, zarekomenduję również odpowiednich podwykonawców do współpracy.

2. Całościowa koordynacja Dnia Ślubu i Wesela:

  • Sporządzam szczegółowy scenariusz tego dnia i czuwam nad realizacją ustaleń i godzin najważniejszych punktów,
  • Koordynuję zakwaterowanie gości i transport,
  • Opiekuję się Waszymi gości przekazując im wszystkie potrzebne informacje, wyjaśniam na bieżąco pojawiające się problemy, pomagam w zajęciu miejsca na ceremonii oraz na sali.
  • Koordynuję pracę podwykonawców, według wcześniejszych ustaleń.

W tym dniu jestem Waszą prawą ręką i łącznikiem między wszystkimi usługodawcami. Jestem również Waszym przyjacielem do którego możecie się ze wszystkim zwrócić.
Będę Waszym zegarem, informatorem dla Waszych gości, dzięki czemu bezstresowo i w spokoju spędzicie ten wyjątkowy czas z najbliższymi 🙂

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat tej oferty, skontaktuj się ze mną 🙂

biuro@pastelowyslub.pl
Facebook