Lorem ipsum dolor sit, consectetur iscing sed diam nonummy nibh euismo Lorem ipsum dolor sit, consectetur

@my_wedding_day

Wedding Details

Sunday, 05 November 2017
2:00 PM – 3:30 PM
Mas Montagnette,
198 West 21th Street, NY

+1 843-853-1810

Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram
  •  Poradnik Przyszłej Panny Młodej   •  Poradnik Przyszłej Panny Młodej – Atrakcje!
Ciekawe atrakcje ślubne

Poradnik Przyszłej Panny Młodej – Atrakcje!

Kolejny Poradnik Przyszłej Panny Młodej postanowiłam poświęcić atrakcjom weselnym.
W swoim doświadczeniu weselnym z sezonu na sezon dojrzałam coraz większe zainteresowanie atrakcjami na weselu. Nowożeńcy coraz częściej lubią zaskakiwać swoich gości oryginalnymi pomysłami.

Jakie mamy możliwości wybrania atrakcji?

W miarę popularności możliwości rosną, rozpoczynając od oryginalnego transportu gości z kościoła do sali, skończywszy na pokazie sztucznych ogni. Najważniejsze jest to, aby zachować równowagę i nie zasypywać gości nadmierną ilością atrakcji. Zwróćcie uwagę na to, aby scenariusz imprezy nie został przeładowany. Goście powinni mieć również czas na zabawę, rozmowy i cieszenie się swoim towarzystwem.

Swojego czasu bardzo popularne było puszczanie lampionów na “szczęście”, niestety aby teraz wykorzystać taką atrakcję wymagane jest pozwolenie. Lampiony stwarzają zagrożenie pożarowe. Jeśli natomiast chcemy koniecznie puszczać coś do nieba, można wykorzystać balony z helem ze światełkiem w środku 🙂

Balony z umieszczonymi w środku LEDowymi lampkami to ciekawa alternatywa dla klasycznych lampionów.

Najpopularniejszą i według mnie najlepszą atrakcją jest fotobudka. Na rynku mamy ich na tyle dużo, że nie zapłacimy już za nie fortuny. Goście mają na prawdę dobrą zabawę, a przy okazji zdjęcia które dostaną można wykorzystać jako podziękowania dla gości. Aktualnie moje serce skradły lustrzane fotobudki, które widziałam na ostatnich targach ślubnych. Są rewelacyjne, pasują do każdego stylu ślubnego, zobaczcie sami 🙂


Podobnie dużą popularnością zaczęły cieszyć się drink-bary. Zapewniają one świetny efekt wizualny, oraz spełniają potrzeby każdego gościa wykonując różne drinki, również te bezalkoholowe. Większość barów weselnych ma w swojej ofercie pokazy barmańskie, często z efektem światła, lub ognia, które wyglądają obłędnie! Myślę, że zaskoczą niejednego gościa.

Następną, według mnie bardzo interesującą atrakcją są karykatury. Jest przy tym bardzo dużo zabawy dla pozujących jak i oglądających. Warto również zaznaczyć, że jest to bardzo ciekawa i oryginalna pamiątka z Waszego wesela, która zostanie z Waszymi gośćmi na długo. Może być to także alternatywa dla znanych nam fotobudek.


Częstym wyborem jest również atrakcja z wykorzystaniem ognia lub sprzętu LED. Teatr ognia, fireshow po zmroku, daje niesamowity efekt wizualny. Całe widowisko wzbogacone jest o plucie ogniem, iskry, czasem też o elementy pirotechniki. Wybierając firmę, która zajmuje się powyższymi atrakcjami należy kierować się przede wszystkim doświadczeniem i profesjonalizmem grupy, która wykonuje pokaz. Dobrze by było, abyście znali jakość prezentowanych pokazów.

Od małego uwielbiam pokazy iluzjonistów, dlatego na moim ślubie na pewno go nie zabraknie. Spełnię wreszcie swoje marzenie z dzieciństwa. Według mnie pokaz iluzjonisty pozwala przywołać lata dzieciństwa i wejść w świat magii. Na prawdę fajna sprawa!


Następną atrakcją są występy znanych osób. Coraz częściej spotykane, na pewno zaskoczą niejednego gościa, choć trzeba pamiętać o tym, że jest to spory wydatek, ( od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych). Dzięki temu, możecie mieć pewność, że Wasze wesele na długo pozostanie w pamięci gości.


Niedrogą i często wywołująca różne emocje – od salwy śmiechu, po morze łez atrakcją jest – pokaz slajdów ze zdjęciami Państwa młodych i ich najbliższych z dawnych lat, oraz najważniejszych wydarzeń. W gronie rodzinnym często porusza się “stare czasy” – ta atrakcja będzie interesująca zarówno dla gości z rodziny, jak i dla znajomych, którzy pewnie nie znają wszystkich wasztch opowieści z dzieciństwa 🙂


Bardzo przyjemną dla oka atrakcją “od młodych, dla gości” jest nietypowy pierwszy taniec. Warto jest tutaj zadbać o wytwornicę ciężkiego dymu. Zarówno państwo młodzi, jak i goście będą mogli poczuć się jak na planie tańca z gwiazdami 🙂 Do tego piękny walc angielski, lub zmysłowa rumba, a może szalony jive? Wyborów jest mnóstwo!


A może trafił Wam się piękny, weselny, upalny dzień? Mam dla Was coś super! Gdy TO zobaczyłam, dosłownie oszalałam!!! Wyobraźcie sobie przyjęcie w plenerze, piękna i słoneczna pogoda. Przydałyby się zimne bąbelki, oglądacie się za siebie, a tam? Prossecco Van! Taki pojazd z pewnością nada nietuzinkowego charakteru waszej uroczystości. Prossecco Van to pojazd który w swojej przyczepie mieści idealnie zimne wino musujące typu prossecco! Wspaniale, prawda?


Poniżej mam dla Was listę godnych polecenia usługodawców ze Szczecina oraz okolic województwa zachodniopomorskiego.

Fotobudki na wesela

Fajerwerki

Bary

Bary

Karykatury

Balony LED

Fireshow i pokazy LED

Prosecco Van

error: