Lorem ipsum dolor sit, consectetur iscing sed diam nonummy nibh euismo Lorem ipsum dolor sit, consectetur

@my_wedding_day

Wedding Details

Sunday, 05 November 2017
2:00 PM – 3:30 PM
Mas Montagnette,
198 West 21th Street, NY

+1 843-853-1810

Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram
  •  Ślubne porady   •  Weselne dekoracje 2023: Stawiamy na kolory!

Weselne dekoracje 2023: Stawiamy na kolory!

W dzisiejszym poście zabiorę was w świat kolorów! Tematem są kolorowe dekoracje ślubne.
Zauważyłam, że potrzebujemy wprowadzić do swojego życia zdecydowanie więcej kolorów. To właśnie one dodają radości i energii!
Kolory w dekoracjach ślubnych mogą wyrazić wasz indywidualny styl i charakter, a także przyciągnąć uwagę gości i stworzyć niezapomnianą atmosferę przyjęcia.

Kolorowe dekoracje ślubne: Pinterest jako kopalnia inspiracji!

Zanim padnie decyzja odnośnie stylu przyjęcia, polecam założyć sobie konto na portalu Pinterest.com Jest to zdecydowanie kopalna inspiracji, nie tylko w ślubnej tematyce.
Polecam poszukiwanie tematyki w języku angielskim, dzięki temu znajdziecie zdecydowanie więcej inspiracji dotyczące kolorowych dekoracji ślubnych. Tak więc po wpisaniu “colorful wedding decorations” znajdziecie mnóstwo piękny ujęć w każdym ślubnym stylu! Zapiszcie zdjęcia, które najbardziej wam się podobają. Na ich podstawie wyklaruje się pewien kierunek w który być może pójdziecie 🙂 Taką tablicę możecie śmiało udostępnić firmie dekoratorskiej, dzięki temu poznają dogłębnie waszą wizję.

Kolory w ślubnych kwiatach

Rynek florystyczny jest bardzo rozbudowany. Aktualnie mamy możliwość zamówienia wielu rodzaju kwiatów spoza kraju w różnych kolorach tęczy. Dzięki temu absolutnie nie trzeba ograniczać się do tradycyjnych białych i beżowych odcieni. Kolorowe kwiaty dodadzą dekoracji ślubnej świeżości i blasku. Połączone z zielenią stworzą delikatny, lekko sielski klimat. Mamy możliwość wyboru lekkich, pastelowych odcieni, ale również tych z mocniejszym kolorem. Kwestia oczywiście waszego gustu i tego, aby umiejętnie połączyć kolory.

Kwiaty żywe, czy sztuczne?

Odwieczny dylemat par młodych! Jeśli zależy nam na dużych dekoracjach kwiatowych i wręcz spektakularnym efekcie – zdecydowanie sztuczne! Ale!
Muszą one być naprawdę dobrej jakości! Najlepiej materiałowe, aby ciężko było je odróżnić od żywych kwiatów. Jest to swojego rodzaju oszczędność, ponieważ takie kwiaty są wielorazowe i stworzenie dekoracji nie pochłonie aż tak dużego budżetu, jak w przypadku gdy mielibyśmy stworzyć spektakularne kolorowe dekoracje ślubne z żywych kwiatów.
Jeśli lekki, sielski klimat jest wam bliższy – postawcie jednak na żywe kwiaty.

Kolorowe dekoracje ślubne – jak połączyć?

Nie jest to łatwe! Najważniejsze, aby znaleźć odpowiednią osobę, która odpowiednio zestawi paletę kolorów. Dobrze, żeby takim zestawienie zajęła się profesjonalna firma dekoratorska, lub konsultantka ślubna która może pomóc wam w pomysłach na stylizację przyjęcia. Jeśli idziemy w mocniejszy kolor przewodni – musi bezpiecznie dobrać do niego odpowiednią paletę odcieni. Gdy wybieramy pełną gamę mocniejszych kolorów w kwiatach – musimy ją czymś “uspokoić” – na przykład przygaszonym odcieniem obrusu i świec.

Natomiast kiedy wybieramy delikatne, pastelowe kolory kwiatów – możemy delikatnie poszaleć w dodatkach i postawić na mocniejszy kolor 🙂

Co jeszcze oprócz kwiatów?

Oczywiście, oprócz kwiatów możemy postawić na wiele innych rodzajów dekoracji, które dodadzą wyjątkowości i koloru waszemu przyjęciu. Są to na przykład wszelkiego rodzaju tkaniny! Bardzo popularne w ostatnich sezonach. Możemy zrobić z niej kolorową ściankę, lub powiesić je na suficie. Wiszącą ozdobą jest również ostatnio bardzo popularna chmura z gipsówki! Gipsówka jest bardzo wdzięczną rośliną i jest dostępna w wielu pięknych kolorach! Oprócz tego mamy jeszcze całą gamę suszy, oraz liści które możemy sami pokolorować!

Kolorowa ścianka ślubna

Ścianka ślubna, która zazwyczaj ustawiana jest za parą młodą to trend, który trwa już wiele sezonów! Oczywiście jej forma z roku na rok nieco się zmienia.
Aktualne modne ścianki wykonane są głównie z metalu i mają kształt koła, lub również rodzaju “bram”. Coraz bardziej popularne są ścianki w kształcie półokręgu.
Na ściance zazwyczaj umieszczamy kwiaty, światła, tkaniny, lub na przykład napis. Ledowe napisy są w ostatnim czasie hitem! I tak na pewno zostanie 🙂

Kolorowe dekoracje ślubne na sezon 2023 – pytanie na śniadanie.

W ostatnim czasie wraz z przezdolną florystką Ulą Fajerską gościłyśmy na antenie “Pytania na śniadanie” opowiadając o kolorowych dekoracjach ślubnych, a także o ślubnej ściance. Zaproponowałyśmy również swoją wizję w klimacie “colorful wedding” zobaczcie sami!


error: