Lorem ipsum dolor sit, consectetur iscing sed diam nonummy nibh euismo Lorem ipsum dolor sit, consectetur

@my_wedding_day

Wedding Details

Sunday, 05 November 2017
2:00 PM – 3:30 PM
Mas Montagnette,
198 West 21th Street, NY

+1 843-853-1810

Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram
  •  Miejsca które warto odwiedzić   •  Miejsca, które warto odwiedzić: Młyn nad starą Regą w Tarnowie
Miejsca, które warto odwiedzić - Młyn nad Starą Regą w Tarnowie

Miejsca, które warto odwiedzić: Młyn nad starą Regą w Tarnowie

W dzisiejszym cyklicznym poście “Miejsca, które warto odwiedzić: zabieram Was do miejsca do którego mam ogromny sentyment. Jest to Młyn nad Starą Regą w Tarnowie.

fot. Łukasz Popielarz

Jest to przepiękne miejsce, oddalone od Szczecina o około 100 km. Z dala od zgiełku i hałasu miasta, znajdziemy malowniczy, pięknie zagospodarowany i na prawdę spory teren zielony, który wygląda idealnie o każdej porze roku, śluby w plenerze (zwłaszcza pod szarą Renetą) wychodzą tam fenomenalnie! Na tym zjawiskowym terenie znaleźć możemy dwa obiekty do organizacji wesela – jedno do organizacji kameralnego przyjęcia do 60 osób w zabytkowym i klimatycznym młynie, jeśli zdecydujemy się na większe wesele – nawet na 200 osób – możemy zorganizować je w pawilonie, z pięknym tarasem, tuż nad rzeką. Jest to nowy obiekt, ale bardzo ciekawy architektonicznie. Do dyspozycji jest również chata grillowa, która służy do organizacji poprawin, lub przyjęć plenerowych – nawet do 120 osób. Jeśli więc poszukujecie klimatycznej sali, zwłaszcza do wesel o charakterze alternatywnym to miejsce jest IDEALNE.

fot. Łukasz Popielarz
fot. Młyn nad Starą Regą

Piękny, zielony klimat, interesująca architektura i ciekawe wnętrze to tylko jedna z wielu zalet tego miejsca. Następną zaletą jest jedzenie. Zazwyczaj Wasi rodzice, lub dziadkowie martwią się, że na weselu zabraknie jedzenia, otóż – w Młynie na pewno go nie zabraknie. Miałam przyjemność być tam na wielu przyjęciach i nigdy nie widziałam, żeby ludzie wyszli stamtąd głodni. Niektórzy powiedzą, że liczy się jakość a nie ilość, stąd spieszę z poprawieniem informacji – jedzenie jest bardzo smaczne i jest go na prawdę dużo. Menu jest urozmaicone, można je modyfikować. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie – od amatora potraw tradycyjnych, po smakosza owoców morza i kuchni fusion. Cena menu również jest bardzo atrakcyjna. Waha się między 210 zł, w zależności od ilości osób. Napoje ciepłe jak i zimne, serwowane są bez ograniczeń, menu zawiera również stół słodki, rybny, oraz wiejski ze swojskim chlebkiem.

fot. Młyn nad Starą Regą
fot. Młyn nad Starą Regą

Sprawy logistycznie zazwyczaj schodzą na dalszy plan, gdy moje pary przyjeżdżają w to miejsce, lecz warto o nich pamiętać. Obiekt na tą chwilę dysponuje 22 pokojami, w których może spać 76 gości, gdy wesele jest na większą ilość osób, w odległości do 12 km jest kilka hoteli w których można gości położyć. Piękny ślub w plenerze to jedna sprawa, natomiast jeśli pary wybierają ślub kościelny, w miejscowości obok jest przepiękny, klimatyczny kościółek, który skradł już serce wielu par jak i gości 🙂

fot. Łukasz Popielarz
fot. Młyn nad Starą Regą

W Młynie oprócz pięknej infrastruktury, możemy skorzystać też z wielu atrakcji, przede wszystkim jazda konna – przy obiekcie mieści się stajnia w niej konie. Podczas wesela, lub poprawin można uatrakcyjnić swój dzień o jazdę na bryczce. Wśród zieleni i spokoju tego miejsca znajdziemy niewielki plac zabaw dla dzieci. Następną atrakcją jest fotobudka w bardzo atrakcyjnej cenie, która da dużo frajdy gościom weselnym. Mniej aktywni weselnicy znajdą swoje miejsce między innymi na tarasie nad rzeką, można zorganizować dla nich również “chill zone” wśród spokoju i zieleni 🙂

fot. Łukasz Popielarz

Nie bez powodu wiele osób mówi, że gdy wchodzi do Młyna czuje się tam jak w domu. To zdecydowanie zasługa kadry pracującej tam od zawsze 🙂 Właścicielka, jak i menadżerka obiektu, to osoby bardzo ciepłe i empatyczne. Kierownik sali to osoba bardzo pomocna w przygotowaniach. Skrupulatnie i dokładnie dba o to żeby obsługa sali była na jak najwyższym poziomie. To dobra dusza która zawsze wspomoże, doradzi i rozwieje wątpliwości.

fot. Łukasz Popielarz

Dlaczego mam sentyment do tego obiektu? Młyn nad starą Regą w Tarnowie to miejsce, od którego zaczęła się moja wielka miłość do ślubów, od tej pracy jako kelnerka jestem w tym miejscu i piszę do Was 🙂 Młyn wybrałam także do własnego ślubu, polecam je również zawsze moim klientom, którzy zazwyczaj zakochują się w tym obiekcie od pierwszego wejrzenia.

fot. Łukasz Popielarz

To miejsce ma duszę, a staranność i dbałość o szczegół widoczne jest w każdym detalu.

fot. Łukasz Popielarz
fot. Łukasz Popielarz
fot. Łukasz Popielarz
error: