Lorem ipsum dolor sit, consectetur iscing sed diam nonummy nibh euismo Lorem ipsum dolor sit, consectetur

@my_wedding_day

Wedding Details

Sunday, 05 November 2017
2:00 PM – 3:30 PM
Mas Montagnette,
198 West 21th Street, NY

+1 843-853-1810

Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram
  •  Ślubne porady   •  Ślub zimą? Jesteśmy na tak! Rozdajemy świąteczne prezenty

Ślub zimą? Jesteśmy na tak! Rozdajemy świąteczne prezenty

Nadszedł grudzień, miesiąc który od zawsze kojarzył mi się z radością i spokojem. Zewsząd widać, że święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Jeśli trafiliście na ten post, pewnie zastanawiacie się nad tym czy ślub w grudniu, albo w ogóle zimą to dobry pomysł? Ja uważam, że z pewnością to wspaniała myśl! Co powiecie na gorąca czekoladę do własnego wykonania, zamiast standardowej fontanny czekoladowej? Albo odtańczenie weselnego węża przy “Rockin’ around the Christmas tree”? Poniżej znajdziecie 10 powodów dlaczego warto wziąć grudniową lub zimową datę pod uwagę! 

Dlaczego warto wziąć ślub w grudniu?

  1. Atmosfera – nie ma lepszej, bardziej rodzinnej i cieplejszej atmosfery niż ta grudniowa! Ten klimat udziela się w tym czasie prawie każdemu! Jest przyjemnie, klimatycznie, każdy ma dobry humor! Czego chcieć więcej? 
  2. Najlepsi podwykonawcy w zasięgu ręki – grudzień to miesiąc poza sezonem ślubnym większość usługodawców ma wolne terminy w grudniu. Dzięki temu możemy zaoszczędzić sporo zmartwień, a także zdecydowanie szybciej zarezerwować termin.
  3. Oszczędność! – Jeśli jesteśmy przy podwykonawcach, warto jest zwrócić uwagę również na atrakcyjne grudniowe oferty. Często stawki zimowe są nieco niższe niż te letnie, w dodatku mamy tutaj zdecydowanie większe pole do negocjacji niż w miesiącach w sezonie weselnym. Może fotograf podrzuci do pakietu gratis fotoksiążkę? Albo fotobudka dodatkową godzinę zabawy? 🙂
  4. Obiekt weselny na wyłączność – z racji tego, że w grudniu imprezy okolicznościowe są zdecydowanie rzadziej wyprawiane, niektóre obiekty weselne w swoich ofertach mają możliwość wynajęcia całego obiektu tylko dla Was i dla Waszej rodziny. 
  5. Pogoda – faktem jest, że będziecie niezłymi szczęściarzami jeśli w najpiękniejszy dzień w Waszym życiu spadnie śnieg. Jednak w porównaniu z innymi miesiącami mamy tutaj większą pewność co do pogody. Na przełomie grudnia i stycznia powietrze jest suche, jest zimno ale bardzo często słonecznie. Fotografie przy takiej pogodzie wychodzą piękne i magiczne. 
  6. Szybsza organizacja – ślub zimą zorganizować możemy zdecydowanie szybciej niż ten który odbędzie się latem. Jest to zależne w dużej mierze od wolnych terminów sali weselnej i usługodawców oraz dostępności reszty usług – makijażu, fryzury, oraz terminów w salonie sukien ślubnych. 
  7. Nieograniczone pomysły dotyczące dekoracji – w tym okresie mamy ogromny dostęp do dekoracji w klimacie świąteczno – zimowym, na tyle, że większość z dekoracji weselnych możecie wykonać same. Klimat świąt to nie tylko liście świerku, wszechobecna czerwień i bordo. To także czysta biel, mroźne odcienie szarości i błękitu. Wszystko zależy od Waszych upodobań. 
  8. Rodzina blisko Was! – Grudzień to idealny czas to spędzania czasu z rodziną. Jeśli planujemy uroczystość w okresie międzyświątecznym jest duża szansa, że wiele z Waszych gości potwierdzi swoją obecność, ponieważ często w tym czasie bierzemy sobie urlopy. Dodatkowym aspektem wysokiej frekwencji jest to, że w sezonie letnim gdy ślubów jest dużo goście są przesyceni kolejną uroczystością, natomiast gdy dostaną zaproszenie na niestandardowy ślub i wesele w grudniu? Czemu nie! <3
  9. Niestereotypowe pomysły – w okresie zimowym i świątecznym mamy cały wachlarz pomysłów na zabawy i atrakcje weselne! Jeżeli jesteśmy szczęśliwcami i swoją uroczystość planujemy na południu Polski, możemy liczyć na śnieg, a co za tym idzie możemy zorganizować kulig! Zamiast atrakcji w formie standardowego słodkiego stołu lub fontanny z czekoladą, możemy zorganizować stół do samodzielnego przyrządzania gorącej czekolady! A co powiecie na grzane wino? Pomysłów jest całe mnóstwo! 
  10. Nowy rozdział – Grudzień to ostatni miesiąc roku. To zakończenie roku i jednocześnie początek czegoś nowego. Nowy rok to nowa nadzieja, nowa karta w historii, czy jest coś piękniejszego niż rozpoczęcie Nowego Roku nowym życiem? Już jako rodzina? 🙂 

Osobiście uważam, że nie ma bardziej piękniejszego okresu w roku jak zima. To ona czaruje Nas magiczną atmosferą, przepełnioną ciepłem i miłością.


Świąteczny lookbook. Inspiracje na ślub w zimie!

Na koniec mam dla Was prezent nad którym prężnie pracowaliśmy od jakiegoś czasu!
Tym prezentem jest “Christmas Lookbook”, pełen pięknych zdjęć i zimowych inspiracji. Zapraszam Was do obejrzenia go bez względu na to czy planujecie swoją uroczystość w czerwcu, wrześniu czy właśnie w grudniu.

Zabierzcie trochę ciepła i świątecznego klimatu dla siebie. Wiem, jak bardzo tego teraz potrzebujemy ❤

Świąteczny lookbook można pobrać klikając w przycisk poniżej.

error: