Lorem ipsum dolor sit, consectetur iscing sed diam nonummy nibh euismo Lorem ipsum dolor sit, consectetur

@my_wedding_day

Wedding Details

Sunday, 05 November 2017
2:00 PM – 3:30 PM
Mas Montagnette,
198 West 21th Street, NY

+1 843-853-1810

Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram
  •  Ślubne porady   •  Trendy ślubne na rok 2018 – co nowego?

Trendy ślubne na rok 2018 – co nowego?

Niedawno przywitaliśmy nowy rok, a wraz z Nimi pojawiły się już trendy ślubne, które królować będą w 2018 roku.

Coraz częściej decydujemy się na ślub w plenerze – Zdecydowanie więcej par decyduje się na ślub w plenerze, który robi się coraz bardziej modny w naszym kraju. Warto zaznaczyć, że jest to ślub cywilny, protestancki, lub humanistyczny. Ślubu kościelnego może udzielić kapłan jedynie w kościele. Decydując się na ślub w plenerze, można przygotować piękne dekoracje i zaaranżować go tak aby na długo został w pamięci naszych gości. Jesteście za ślubami w plenerze? My zdecydowanie tak!

Powiew romantyzmu – to romantyczne, lekkie wesela, w których główną rolę grają koronki i (moje ukochane) piwonie. Idealnie w tym trendzie odnajdzie się piękna, lekka i zwiewna suknia. Uroku dodadzą kolory brzoskwini, pastelowego różu, koralu i delikatnego odcienia maliny.

Minimalizm i nowoczesność – to propozycja motywu wesela, w którym rządzą chłodne szarości , eleganckie biele i prostota. Przy takim motywie można wspaniale zaskoczyć formą “podania” dekoracji 🙂

Lata 70-te – Kojarzycie serial “Różowe lata 70”? Na pewno niektórzy z Was tak! Oprócz Ashtona Kutchera, który dzięki niemu zyskał popularoność, z pewnością pamiętacie te piękne kreacje i kolory. Ten motyw to zdecydowanie propozycja dla odważnych par nie bojących się wyjść z szeregu i zaszaleć. Ta pełnia kolorów, kultowe wzory, elementy etniczne, luz, klimaty boho i hipp, które według prognoz na rok 2018 będą jeszcze bardziej szalone!

Hi-Glam – To styl wyciągnięty wprost z lat 20 w najelegantszym wydaniu. Skierowany jest do panien młodych z upodobaniem do korali, oraz blasku w najbardziej stylowym wydaniu. Pojęcie tego stylu można sprecyzować jako niesamowity urok i ponadczasową elegancję. Rządzą w nim perły, pióra, czerń i biel, oraz luksusowe tkaniny.

error: